Skocz do zawartości

Eifelland Holiday 415 TM (5303) - witus.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkich poszukiwaniach dzisiaj nabyłem Eifelland Holiday 415 TM (5303).

 

MW: 800 kg

DMC: 1100 kg

Rok produkcji: 1998

 

Przyczepa miała spełnić kilka warunków. Być lekka, mieć sporą ładowność, mieć toaletę z możliwością awaryjnego wzięcia prysznica. Taka skrojona na miarę koniecznie nie za duża.

Jak ją zobaczyłem wiedziałem, że jest prawie idealna - pomimo ubogiego wyposażenia i przejechania konarem po bocznej ścianie.

 

Prowadzi się fantastycznie niestety cieszyłem się nią z godzinkę bo już zostawiłem do małych przeróbek. Instaluje się klapa serwisowa z boku, wymieniają okładziny AKS, montuje przeźroczysty daszek żeby doświetlić łazienkę, zbiornik wody wewnętrzny nalewany z zewnątrz i inne udogodnienia, które wiem że chciałem mieć w nowej przyczepie.

 

Zakupiona tu: http://klaja.pl/index.php?s=296733&o=katalog_wpisy&id_kat=5&id_wpisu=299764

 

Do wymiany jest przedsionek. Nie lubię przedsionków więc jak ten okazał się odrobinę za duży zobowiązałem sprzedawcę do wymiany na dokładnie pasujący do mojej (nie trafiło do mnie, że lepszy większy niż za mały ;)). 

post-373-0-15148200-1377800098_thumb.jpg

post-373-0-80493700-1377800105_thumb.jpg

post-373-0-51154600-1377800112_thumb.jpg

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GT

Takie odnoszę wrażenie, że doświadczonym userom łatwiej jest znaleźć budkę wg swoich kryteriów/oczekiwań.

Nowi natomiast szukają znacznie dłużej czyli co... rozkapryszenie, czy zwykły brak doświadczenia i strach/niepewność przed zakupem?

Podobnie było w moich przypadkach, sprzedaż i zaraz zakup kolejnej.

.

Jeszcze raz GT i niech nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek tak jak mówisz. Nowym strach przed zakupem. Wchodząc do przyczepy wiesz czy ona ma to coś co będziesz chciał w niej przebywać.

Tak samo pewnie było u Artura. :)

Zresztą skoro tyle się przejrzało, tyle pomacało to wiemy czego omijać. :)

A i komisy już nie sprowadzają złomu (bo stracą renomę) a handlarze przydomowi dostają :czerwona: .

Artur fotki teraz oddają piękna przyczepki. Gratulujemy zakupu. :)

 

Te na stronie co podesłałeś rano to nie to samo.

Czekamy na zdjęcia już po modernizacji :)

PS. i jak amorki montujesz??

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W scampie powiedzieli, że mogę odpuścić. Może przed sezonem nowym jak bedę u wioli na przeglądzie dołożę bo to grosze w sumie. Bardziej zależało mi na koszu na koło zapasowe za tylną osią, który właśnie się montuje będzie przeciwwagą do zbiornika wody w przedniej kanapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile muszę zapłacić jutro za rejestrację w WK ?

 

Była już zarejestrowana więc muszę ją przerejestrować, mam fakturę zakupu. Jaka opłata czeka mnie w WK ? Pamięta ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus , gratuluje nowego nabytku :ok:  ,niech przynosi Wam wiele frajdy z użytkowania.

Będziesz zadowolony ,organoleptycznie miałem okazję je poznać i złego słowa o tej marce nie powiem. 

 

 

... Wchodząc do przyczepy wiesz czy ona ma to coś co będziesz chciał w niej przebywać.

Jak najbardziej z tym się zgadzam.Oglądaliśmy z żoną nowiutkie Hobby w środku, a trwało to 3-4 minuty i wiedzieliśmy ,że to nie to czego oczekujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszedłem do nowego Fendta http://center-camp.pl/p,s,oferta,oferta,28,produkt,579.html i wiem, że można zrobić przyczepę małą, która spełniała wszystkie moje oczekiwania. Niestety musiałbym patrzeć na nią w ogródku bo przez najbliższe 10 lat nie byłoby stać mnie na wyjazdy :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze gratuluję !

Bardzo dobry i przemyślany wybór :ok:

Jestem przekonany, że będziesz zadowolony.

Zapraszam do Knausiaków ;)

 

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.