Skocz do zawartości

Dethleffs Family dla Antek23


antek23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

po raz pierwszy na tym forum.

Chce kupic przyczepe Dethleff Family 1999 rok za 16500 do rejestracji.

 

Prosze dosc pilnie o opinie ne temat tych przyczep oraz czy cena w miare ok. Stan przyczepy wewnatrz - igiełka jak nowka.

Nie znam sie w ogole na przyczepach wiec prosze o pomoc.

 

Z góry dziekuje za pomoc,

antek23

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

po raz pierwszy na tym forum.

Chce kupic przyczepe Dethleff Family 1999 rok za 16500 do rejestracji.

Prosze dosc pilnie o opinie ne temat tych przyczep oraz czy cena w miare ok. Stan przyczepy wewnatrz - igiełka jak nowka.

Nie znam sie w ogole na przyczepach wiec prosze o pomoc.

Z góry dziekuje za pomoc,

antek23

 

Witam !

Ten model, to typowy standard. Dosyć przyzwoita, ale jednocześnie trochę delikatniejsza konstrukcja w porównaniu do podobnych w tej klasie, przez co mają stosunkowo niską MW. Rocznik akurat tuż przed modernizacją wyglądu. Ceny tego modelu i rocznika poza Polską, gdy jest w dobrym stanie i ze standardowym wyposażeniem, bywają w okolicy ok. 14 do 24 tys.

Przyczepa na pierwszy rzut oka wygląda ładnie, ale zdjęcia są bardzo słabe, nie pokazują istotnych miejsc i jest ich zaledwie 12. Skoro się nie znasz, to oględziny, a tym bardziej zakup, wyłącznie z kimś, kto się bardzo dobrze orientuje w tych sprawach.

Poza tym, uzupełnij dane w profilu, to w przyszłości będzie łatwiej cokolwiek doradzać.

Przyczepa jest w warmińsko mazurskim, ale nie wiemy skąd Ty jesteś :hmm:

 

P.S.

Załóż nowy temat w "Kąciku kupującego", ponieważ w tym nie omawiamy indywidualnie przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem poczatkujaca na tym forum jak rowniez nie znam sie na przyczepach a chciałabym zakupic Dethleff Family 1999 rok.

 

Bardzo bym prosila o opinie na temat takiej przyczepy jak równiez zdanie odnosnie jej ceny - 16500 do rejestracji.

 

Wewnatrz jak ogladałam igiełka, wszystko nowe, wrecz zadnych sladow uzytkownia. Ale czy pod wzgledem technicznym sa one wytrzymale i warte zakupu.

 

Ponizej link do strony internetowej gdzie znajduja sie fotki tej dokładnie przyczepy.

 

http://www.twojeprzyczepykempingowe.pl/nowe_detail.php?id=318&category=2&pict=2828#oferta-pict-main

 

Za pomoc mega wielkie dzieki,

antek23

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, cena jakoś nie powala za ten rocznik, przydałyby się fotki w lepszej jakości żeby móc cokolwiek powiedzieć bo na tych na stronie to szczerze mówiąc nic nie widać

 

Niestety nie posiadam innych zdjec. Oglądałam na zywo i wydaje sie w srodku super. Ale tak jak pisalam ciekawi mnie opinia fachowcow co do tego modelu Dethleff.

 

Pozdrawiam,

antek23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wlasnego, a w zasadzie znajomego doswiadczenia, moge powiedziec, ze koles ma naprawde zadbane przyczepki. Znajomy pojechal tam po Hobbyka i wzial bez zastanowienia. W prawdzie to handlarz, ale podobno podchodzi z sercem to towaru, ktorym handluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wlasnego, a w zasadzie znajomego doswiadczenia, moge powiedziec, ze koles ma naprawde zadbane przyczepki. Znajomy pojechal tam po Hobbyka i wzial bez zastanowienia. W prawdzie to handlarz, ale podobno podchodzi z sercem to towaru, ktorym handluje.

To sie zgadza, obsługa jest mega pozytywna. Facet ma super podejscie do klienta.

A jakie jest Twoje zdanie jezeli chodzi o strone techniczna Dethleff 1999??

Dzieki i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciahc przyczepa prezentuje sie OK, ale brakuje zdjec calej przyczepy z kazdej strony i rzeczywiscie w srodku kilka zdjec przydaloby sie wiekszej rozdzielczosci. Sam mam przyczepe Dethleffs'a troszke mlodsza i w sumie chwale sobie, jest na pewno delikatniejsza od innych, zwlaszcza slaby pkt tych przyczep to przednia sciana plastikowa (pekajaca). Reszta ma sie dobrze - w prawdzie mam juz trzoche rzeczy do delikatnych poprawek, ale to normalne przy 12 letnich przyczepach (i starszych). Jezeli uklad Ci pasuje, sprzedajacy udzieli gwarancji, to ja bym sie nie zastanawial. Moj znajomy zakupil i jest zadowolony, ale jeszcze w niej nie spal. Moge zadzwonic do niego i sie spytac, kiedy jedzie ja odebrac (bo chyba jeszcze tego nie zrobil), to moze Ci ja obejrzy chlodnym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciahc przyczepa prezentuje sie OK, ale brakuje zdjec calej przyczepy z kazdej strony i rzeczywiscie w srodku kilka zdjec przydaloby sie wiekszej rozdzielczosci. Sam mam przyczepe Dethleffs'a troszke mlodsza i w sumie chwale sobie, jest na pewno delikatniejsza od innych, zwlaszcza slaby pkt tych przyczep to przednia sciana plastikowa (pekajaca). Reszta ma sie dobrze - w prawdzie mam juz trzoche rzeczy do delikatnych poprawek, ale to normalne przy 12 letnich przyczepach (i starszych). Jezeli uklad Ci pasuje, sprzedajacy udzieli gwarancji, to ja bym sie nie zastanawial. Moj znajomy zakupil i jest zadowolony, ale jeszcze w niej nie spal. Moge zadzwonic do niego i sie spytac, kiedy jedzie ja odebrac (bo chyba jeszcze tego nie zrobil), to moze Ci ja obejrzy chlodnym okiem.

Tak, otrzymałam gwarancje na szczelnosc na 1 rok. Tak sie napaliłam ze szok :)) Fajnie jakby ktos fachowym okiem spojrzal na nia :)) Super dziekuje za pomoc:))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zewnątrz takie są jakie są, ale.....lewy przód, na dole- jakaś dziwna listwa, wydaje mi się że tam jest wstawka blachy, co świadczyło by o tym że budka po bombie. Może mi się tylko wydaje....... poproś o więcej zdjęć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwa i wstawka jest ewidentna więc według mnie była bita

rzeczywiście zdjęć więcej by się zdało

 

ja bym się tak nie napalał na tę "gwarancję"... będzie ta gwarancja udzielona "na papierze" (w sumie nie wiem czy komis może w ogóle czegoś takiego udzielić w pełni legalnie) czy na tzw. "gębę" bo jeśli ta druga to nie wiele zmienia.

 

a farba na czołowym narożniku według mnie nowością i świeżością w porównaniu do reszty się wyróżnia

Edytowane przez rosołek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? otrzymałaś gwarancje na szczelność przed zakupem? Według mnie to gwarancja na tzw. gębę i jak przyjdzie do kupna nie doastaniesz jej na pismie a taka powinna byc jesli sprzedający o niej wspomina no ale wszystko jest pięknie dopóki nie sfinalizujesz transakcji.Mam nzdzieję ze się mylę i w Twoim przypadku będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sobie tą budką gitary zawracać, więc moim zdaniem średni ma sens rozmowa o gwarancji na jej szczelność.


Z tym super podejściem do klienta .,...... to sprzedający poinformował Cię że przyczepa po strzale???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.