Skocz do zawartości

Kip 44KS Sunline


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, udało się zakupić moją pierwszą w życiu przyczepie. Kip z 1996, aktualna pogoda nie daje bardziej zapoznać się z przyczepką dodatkowo stoi w innym miejscu niż mieszkam ,póki co jako pierwszą rzecz kupiłem kabel zasilajacy, poszukuje jakiejś instrukcji obsługi do cepki ale domyślam sie ,ze mogą być z tym problemy ,dodatko trochę dziwna sprawa ale tego modelu w ogóle nie mogę znaleźć w sieci ,zdjęcia wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gratulacje.

Podaj co ma na 'wypasie' itp.

 

 

, aktualna pogoda nie daje bardziej zapoznać się z przyczepką dodatkowo stoi w innym miejscu niż mieszkam

 

Jeszcze nie wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, udało się zakupić moją pierwszą w życiu przyczepie. Kip z 1996, aktualna pogoda nie daje bardziej zapoznać się z przyczepką dodatkowo stoi w innym miejscu niż mieszkam ,póki co jako pierwszą rzecz kupiłem kabel zasilajacy, poszukuje jakiejś instrukcji obsługi do cepki ale domyślam sie ,ze mogą być z tym problemy ,dodatko trochę dziwna sprawa ale tego modelu w ogóle nie mogę znaleźć w sieci ,zdjęcia wkrótce

gratki

Nie martw sié jest ich wiécej:

http://forum.karawan...3-kip/?p=279387

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Podaj co ma na 'wypasie' itp.

na pierwszy rzut oka to chyba nie wiele ,podstawowe rzeczy z tego co zdążyłem się zorientować, trochę szkoda że przyczepka nie ma aku ,na dziko bez ingerencji w elektryke się nie stanie, zastanawiam się co daje stałe 12v z aku i 12v po kluczyku z aku ,będę musiał latem przerobić gniazdo w aucie na 13pinowe

 

Z firmy Kip przesłali mi jakiś skan instrukcji z 96 roku ,niestety w obcym języku, nie ma nic o ciśnieniu w oponach ,piecyk to chyba Truma 3002, jeszcze sprawa poziomowania, są taki małe poziomniczki do przykrecenia ale według mnie to badziew bo jak na takim odcinku można stwierdzić poziom przyczepy która ma szerokość 2 metry ,latanie z poziomnica tez trochę śmieszne jest

 

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk masz sztywne podparcie poziomiczki np dyszel to wystarczy poziomica i 2cm. Nie ma tu znaczenia jej długość. Chyba że rama jest w banan to wtedy i na długiej poziomicy nie ustawisz :P

Czy banan to nie wiem ,domyślam się ,ze poziomowanie robimy tak mniej więcej ,i nie potrzeba jakiejś precyzji jak przy układaniu posadzki : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę na zakupach u Klaji to kupuję taką, w zupełności wystarczy

Zabawka ,z tym ze poręczna ,skoro mówimy o małej dokładności przy poziomowaniu to wystarczy telefon z androidem ,aplikacja z poziomicą i już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.