Skocz do zawartości

Przyczepa dla 4 osób ktora polecacie?


marcia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zastanawia mnie dlaczego ludzie tak uparcie ukrywaja wady przyczep i pokazuja raptem trzy, cztery zdjecia (chyba jestem nienormalny bo podczas sprzedazy mojego knausa bylo ich 17 :-]) Niektorzy nawet nie chca odpowiedziec na trudne pytania. Kiedy poszukiwalem przyczepy dla mojej rodziny natrafilem na TA oferte. Pani grzecznie wystawia przyczepe juz chyba z pietnasty raz i do dzis nie odpowiedziala na pytanie aby pokazac prawy bok przyczepy gdzie jest lub bylo na 90% trzepniecie co podejrzewam po naderwaniu tylnej scianki, czesto tak to wyglada po uderzeniu w prawy dolny tylny rog. Marcia, zanim wybierzesz sie gdziekolwiek ogladnac przyczepe z oferty internetowej, zazadaj wiecej fotografii. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin T: większość sprzedawców ukrywa wady tego co sprzedaje, w najlepszym wypadku pomija licząc, że "jakoś się przepchnie". Metoda "udawania głupiego" też jest popularna :-]

 

Z przyczepą nie dałem się wodzić za nos, chociaż i tak ukryto przede mną brodzik/podłogę. Ale jak szukałem przez rok czasu busa i zjeździłem pół Polski (najdalej Konin, Warszawa) to takie historie były, że nawet kilkanaście zdjęć w necie nie dawało obrazu samochodu. Nie wchodzę w szczegóły, ale sporo kasy wydałęm.

 

Tak więc nie należy ufać zdjęciom, opisom i to w żadnym przypadku! Nie podniecać się, proszę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec nie nalezy ufac zdjeciom, opisom i to w zadnym przypadku! Nie podniecac sie, prosze :-]

To tez racja !! zwlaszcza kiedy sa dziwnie niesotre, poruszone badz z telefonu komorkowego lichej jakosci :-]

Tylko ogladac osobiscie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak opisy typu nowe opony, super zadbana itp denerwują mnie zapewnienia komisów o skupie aut za gotówkę :-]

Dzwonisz, gość mówi że kupi za gotówkę Twoje auto a po przyjeździe okazuje się że kupi, owszem ale za tak niską cenę że strach pomyśleć.

Szlag mnie trafia jak spotykam takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest? hmm Napewno kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w okresie 7 dni od jej podpisania :-]

 

Na większości umów jest taki paragraf " Kupujący oświadcza, że stan tchnicny pojazdu jest mu znany ..."

I tu się dyskusja ze sprzedającym kończy. No chyba że usunie się ten zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naturalnie, że najważniejsze są zasady i dobrze byłoby gdybyśmy wszyscy się o nie bili, wtedy stałoby się normą ich przestrzeganie...

nie zawsze jednak per saldo się to opłaca, stąd nierzadko idziemy (i będziemy iść) łatwiejszą drogą i różne przewiny będą uchodziły bezkarnie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na większości umów jest taki paragraf " Kupujący oświadcza, że stan tchnicny pojazdu jest mu znany ..."

Jest tak ale wyżej powinno być napisane że sprzedający zapoznał z wadami kupującego,a co do okresu na na samochód jest chyba 10 dni aby odstąpić od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zapadła jaks decyzja w 100% zostnie podjeta w niedziele .Piotr dzwnił do nas jeszcze kilka razy maz sie z nim dogadał co do tego kipa z 94 pytał sie o zamontownie łozka dodatkowego pietrowego ,Piotr powiedział ,ze badzo prosto ,ze to dziecinnie łatwe trzeba tylko łozko zamowic u stolarza ,a on wszystko powie co i jak (stolarzem jest moj brat ,ale czy zrobi ,musze z nim pogadac ,sami wiecie ,ze z rodzina najlepiej na zdjeciu sie wychodzi)podbno koszt zrobienia łozka nie przekroczy 300zł.Martwi mnie tylko ta sciana co Wam wczesniej pisałam jest tam wszystko twarde ,przyczepa nie smierdzi bedziemy lac wode ,by sprawdzic w tym miejscu szczelnosc jak jeszce mozna to sprawdzic?Nie jest to duzy zaciek podobno mozna wymienic to koszt 300 zł robia gdzies kolo Szczecina ,ale narazie zapewniał ,ze nie trzeba nic ruszac ,bo z tym nic sie nie dzieje i nic nie bedzie dziac .Ja jadnak w tym lub najdalej w przyszłym roku chciałbym tą scianke wymienic ,by ładnie wygladło.Starsza corka powiedziała ,ze z chcecia bedzie spac na gorze ,a za dwa lata wyladuje tam młodsza .Myle ,ze to bedzie jakas frajada spac na górze całkiem inaczej niz w domu .To pietrowe łozko bedziemy montowac nad tym mniejszym są tam drzwi wiec bedzie mozna dziewczynki zamknac :-]

Co do ukrywania wad to zalezy do sprzedajacego choc w wiekszosci zdarzają sie "ukrywacze" W Kipie my nie zauwazylismy tego zacieku dopiero Piotr go pokazał i wytłumaczył co sie stało.Juz nie moge doczekac sie niedzieli jak wszystko nam sie spodoba to w niedzile przycepke Piotr przyciagnie pod dom mich rodzicow ,maz musi jeszcze zrobic sobie hak w samochodzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.