Skocz do zawartości

REJS STATKIE PO JEZIORZE SŁAWSKIM


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Tegoroczny pierwszomajowy weekend jest krótki, a okolica Sławy ma w swojej ofercie wiele atrakcji między innymi rejs statkiem wycieczkowym po j. Sławskim wraz z opowieściami o nim kapitana statku.

Jeśli będzie zainteresowanie coś takiego mogę zorganizować 2 maja dla tych osób co nie pojadą rowerkami oraz dla tych co będą też rowerkami jechać, bo ostatni rejs może być o godz 20.

 

Rejs trwa około 1 godziny i cenę ustaliłem 10 zł od osoby zamiast 15 zł , ale wszystko zależy od zainteresowania więc proszę o wpisywanie się w tym temacie .

W jednym rejsie może uczestniczyć 15 osób.

Stworzę listę chętnych przy czy proszę te osoby, które będą uczestniczyć w wycieczce rowerowej, o zaznaczenie tego że również mają zamiar uczestniczyć w rejsie , ustalimy późniejsze godziny rejsu.

Zachęcam by spojrzeć na okolicę z tafli jeziora Sławskiego.

 

W zgłoszeniu proszę podać nick oraz ilość osób chcących uczestniczyć w rejsie.

 

Lista chętnych na rejs

 

1. Zbireg - 3 osoby

2. Paczek - 3 osoby

3. AKISSJG ( teściowie) - 2 osoby

4. linos - 5 osób

5. RysiekIno - 3 osoby

6. majtasz - 3 osoby

 

RAZEM 21 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejs statkiem wycieczkowym po j. Sławskim

Do maja jeszcze trochę czasu. Może pogoda w końcu sie zmieni, bo jeśli nie, to raczej będzie potrzebny lodołamacz :jump:

 

oj Pawełku nie strasz :banan: teraz mamy luty, a w lutym przeważnie jest zima i bywa lód na jeziorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś małe zainteresowanie tym rejsem, więc nie wiem czy dojdzie do tej wyprawy - zobaczymy jest jeszcze parę dni.

Jeśli nie będzie większego zainteresowania będzie można podjechać parę km do Radzynia (rozmawiałem z tym Panem) tam będzie cumował.

W tym czasie odbywa się w Radzynia festiwal bluesa.

Natomiast gdy będzie więcej chętnych stateczek popłynie w pobliże naszego kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.