Skocz do zawartości

Lusterka do samochodu


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

przeczytac to wszystko...uffff... ale podsumowywujac .. moze jakas sonda? a wiec

1. czy lusterka na blotnik czy na istniejace lusterko - i dlaczego?

wszystkie prezentowane lusterka (nooo te istniejace) byly czarne nie lakierowane więc

2. czy nie zniszcze lakieru ? na co zwrocic uwage?????

i niestety mam lusterka bardzo jajcarskie w pelnym tego slowa znaczeniu (nie kwadratowe)iiiii:

3. i wlasnie jaki rodzaj montazu najlepszy na jajkowate lusterka..???

 

uffff ale mam pytan jak na 1 raz ale coooo tam moze jakas dusza sie zlituje.... dalej szukam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin T...... no wlasnie ty chyba vectra jezdzisz...

Citroen Picasso :banned:

Ostatnio macalem w sklepie takie http://elcamp.movera.com/?navID=105&pID=13935&tpl=details&lang=6 i chyba na jajko tez by podeszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem na allegro dodatkowe jak do nauki jazdy.Bardzo dobre wykonanie i cena za jedno 17.90 zł.Oczywiście zamiast na górnej krawędzi lusterka ,zamontowałem na bocznej.Nie drżą w czasie jazdy ani trochę i praktycznie nie ma potrzeby ich demontażu-są bardzo "dyskretne".Krótko mówiąc-jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam lusterka mocowane na błotnikach, widocznie zawsze muszę iść pod prąd dyskusji.

 

Używam ich od mojego pierwszego wyjazdu, są polskie i chyba wieczne, montaż łatwy, trzeba tylko na chwilę otworzyć klapę przednią. Zakładane były do różnych aut i widok zawsze ok.

Ponieważ są bardzo oddalone od auta [ można to regulować ], istnieje niebezpieczeństwo, że jadący z przeciwka i wyprzedzający na trzeciego kretyn może je nam urwać.

Na ogół jeżdziłem dużymi autami i widok z lusterek samochodu mi wystarczał, ale zakładam je dla świętego spokoju.

Ostatnio zacząłem je ustawiać tak, żeby widzieć bardziej niż drogę za mną koła mojej własnej przyczepy - kto zgubił koło lub złapał gumę to wie o co chodzi. Przy wjeżdżaniu na krawężnik przydatne wyjątkowo.

Myślę, że dzisiaj też bym takie kupił zawsze co 4 to nie 2.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ustawień lusterek to ja ustawiam tak, że w samochodowych widze właśnie koła przyczepy a w doczepionych drogę. Napewno jest to przydatne w jeździe po łuku :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczalem je ustawiac tak, zeby widziec bardziej niz droge za mna kola mojej wlasnej przyczepy - kto zgubil kolo lub zlapal gume to wie o co chodzi.

Kurcze, cos w tym jest..... Ja po zlapaniu pierwszej gumy w jeszcze wtedy pozyczonej przyczepie robie identycznie - obserwacja kol. Jazda przyczepa na kapciu to bardzo szybki koniec zycia opony :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.