Skocz do zawartości

Najnowsze bezpłatne materiały o Chorwacji na 2010 rok ! ! !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

tez wyslalem jakis czas temu i czekam. :niewiem:

 

Napisałem przedwczoraj maila na adres podany w pierwszym poście i dostałem odpowiedź że mają już nowe materiały na rok 2011 i niebawem wyślą pocztą. Materiały te można również pobrać ze strony www www.chorwacja.hr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisałem przedwczoraj maila na adres podany w pierwszym poście i dostałem odpowiedź że mają już nowe materiały na rok 2011 i niebawem wyślą pocztą. Materiały te można również pobrać ze strony www www.chorwacja.hr

 

Bartosz_b ja już dostałem materiały na 2011 wielka paczka dot. kempingów i dojazdów. Mapy, cenniki i informacje turystyczne co zwiedzać coś około 10 folderów grubych na ok. 60str. Opłacało się czekać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też gdzieś w tym samym czasie co Bartosz_b zamawiałem czyli dwa tygodnie bite.. cierpliwości koledzy. czekajcie a będzie Wam dane ;):)

 

Wlasnie wyjalem gruba koperte ze skrzynki. Niestety - zawartosc dosc ciezka wiec koperta jest rozwalona ale mam nadzieje ze nic po drodze nie zniknelo.

Zawartosc, to: piec duzych, formatu A4, folderow, mapa i mala broszura Informacja Turystyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wyjalem gruba koperte ze skrzynki. Niestety - zawartosc dosc ciezka wiec koperta jest rozwalona ale mam nadzieje ze nic po drodze nie zniknelo.

Zawartosc, to: piec duzych, formatu A4, folderow, mapa i mala broszura Informacja Turystyczna.

 

no to jeszcze były cenniki do każdego katalogu, oraz ja poprosiłem o szlaki podróżne po fortach chorwackich na Istri i dostałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.