Skocz do zawartości

Polecane i zaufane kempingi.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Macie takie? Podzielcie się z innymi :bevil:. Ja w ostatnie wakacje byłem tu: http://www.turystyka.org.pl/klif i wydaje mi się, że jak za taką cene to jest bardzo dobrze. Przepiękne widoki :palacz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ładne miejsce... na wakacjach też planuje morze choć na troche odwiedzić, ale zobaczymy co to wyjdzie... zależy od tego czy dostane choć z tygodniowy urlop. Pracuje w browarze, a na wakacjach samo sezon produkcyjny i różnie u nas niestety z wolnym :( Ale napewno nie dam stać przyczepie w bezruchu!!! :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Na swój pierwszy tegoroczny próbny wyjazd pojechałem na dwa dni do Bąkowa koło Kluczborka. Ośrodek nie za duży ale BARDZO zadbany (myślę, że w sezonie standard się nie pogorszy). Ceny niewygórowane, a w cenie także wstęp na basen koło kempingu. Myśle że na kilkudniowy wyjazd w sam raz. Więcej sami zobaczcie na www.osir.kluczbork.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam - bo nie mogłem usnąć z wrażenia !

-sterylna czystość wszystkich urządzeń stałych

-przyczepa (samochód osob. kamper itp.) - bezpłatnie

-od osoby 10 zł

-do plaży 400m

-cisza i przesympatyczni właściciele - a to wszystko: ROWY ul.Kapitanska 6 p.Krystyna Macegoniuk tel.059 8142149

Pozdrawiam - Robin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to, że zamiast wyczekiwanej Juraty odwiedze jezioro nyskie, ale jeszcze niewiem który osrodek.

może szanowna publiczność coś mi podpowie?

pozdrawiam, tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku o tej porze byłem w Skorochowie. Ośrodek duży i ładny ale w nocy za dużo hałasu. Pod koniec lata byłem nad j. Otmuchowskim. Ośrodek bardziej przytulny ale woda była zielona.

Może też wybiorę się nad Nyskie pod koniec tygodnia ale zależy to od pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, że słabo znam ten teren ale można zatrzymać się np. w Skorochowie (Nyski Ośrodek Rekreacji) -północny brzeg lub na południu w Ściborzu (nie byłem tam ale kemping jest zaraz przy drodze). Więcej jak na razie miejsc nie sprawdzałem. Jezioro jak to jezioro sztuczne - czasami więcej lub mniej wody. Nie wiem jak z jego czystością, bo jak teraz słychać w kraju w wielu miejscach lubią kwitnąć sinice (np. Turawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Camping AMBRE w Lebie, w 2005r bylem na nim, podziwialem. Jest nie do pobicia

 

http://ambre.leba.info/camping.php

http://www.reges.pl/ambre.htm

http://www.abcwypoczynku.pl/object_show.php?id=271

Kemping mimo, iz nie nalezy do najtanszych jest godny Polecenia w 100%

Czym sie rozni od "zwyklych"? ano np.

 

- w recepcji nie robia laski, bardzio mila obsluga, w kilku jezykach,

- sektory odgrodzone od siebie, kazdy ma swoje kilkanascie metrow ogrodzone zywoplotem na nie wydeptanej na smierc trawce

- drogi dojazdowe do sektorow utwardzone

- non-stop ciepla woda w sanitariatach, sprzataczka zaiwania 24/24

- na osrodek nie wejdzie "byle kto", swoi otrzymuja karty campingowe

- ochrona na osrodku cala dobe i bynajmniej nie sa to tacy Panowie na 2 minuty przed smiercia tylko normalne chlopy smigajacy na rowerach noca pomiedzy sektorami

- obsluga stara sie mlodziez kierowac do wyznaczonego sektora, tam moga sobie glosniej muzyke puszczac i nikomu nie przeszkadzaja

- na terenie osrodka jest solidny sklep spozywczy z kilkukrotna dostawa swiezego pieczywa w ciagu dnia. Fajna sprawa, idziesz rano wyszorowac zabki i wracasz z cieplymi buleczkami

- budynki z sanitariatami sa dwa wiec nie jest ciasno

- do dyspozycji sa dwie pralki automatyczne (za oplata)

- stanowiska do skrobania ryb

- dwa place zabaw dla dzieci, jedno dla starszych drugie dla mlodszych

- sala TV

- boisko do siatkowki

Wszelkie budownictwo jest na campingu nowe i widac, ze o to dbaja.

Moj zeszloroczny dziesieciodniowy pobyt z zona, trzy letnim dzieckiem i psem wyniosl niespelna 700zl.

Nie nalezy sie zrazac tym, ze jest to w Lebie czyli miescie nieziemsko zatloczonym, camping ten jest oddalony i panuje cisza. Ponadto do morza jest doslownie 50m camping lezy tuz za wydmami, sa wyjscia tylne na plaze wiec przejscie na plaze z gratami nie stanowi trudnosci.

Podczas naszego pobytu ponad polowa wczasowiczow to zagraniczni turysci, wiec nie ma problemu z kultura.

Z campingiem Ambree graniczy ten http://www.camping.leba.pl/

Ceny podobne, jest kilka sektorow jednak wiekszosc przyczep i namiotow stoi na zasadzie loterii, zadnych zasad :cry:

 

Jest sporo nadmorskich campingow polozonych w lesie tuz za wydmami ale jak wiedza niejedni brak na nich nawet jednej kepy trawy, tereny tak nierowne, ze klopot sprawia wypoziomowanie przyczepy, do tego syf, halas, calonocne biby pijackie. Dziwie sie, ze takowe jeszcze istnieja i to z takimi cennikami jakby cuda oferowali.

Ja w 100% polecam Ambree :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedz Marcin, Camping Ambra jest ok, co prawda tam nie wypoczywałem, ale znam opinie znajomych, którzy byli i zachwalali.

 

Ja moge polecić Camping 'Leśny" 51 w Łebie.

 

www.camping51.pti.pl

www.camping51.maxmedia.pl

 

Byłem tam prawie 10 razy i z chęcią do niego wracam.

Wlaściciele i obsługa bardzo miła.

Jest to nieduzy Camping, został przeniesiony z innej lokalizacji więc wszystko tam nie jest bardzo stare, ma do 10 lat.

Nie jest nad samym morzem (nie całe 5 min), za to ja zaznałem tam dużo spokoju i ciszy.

Przyjezdżaja tam Niemcy, więc standard jest raczej wysoki.

Co do czystości to są sprzątaczki ktore sprzątaja non stop od rana do nocy.

Dwa duże aneksy kuchenne, gdzie spokojnie udawało nam sie zrobic obiad dwu daniowy dla 12 osób, bez zadnej ciasnoty.

Też jest tam sklepik całkiem dobrze zaopatrzony, jest to fajna sprawa tak jak pisał Marcin, wracać po umytych ząbkach ze świerzymi bułeczkami.

 

Camping "Leśny" jest to alternatywa dla campingu "Ambra"

Jest on z 10 razy mniejszy i na prawde spokojny.

Ochrona też jest i jezdzi na rowerach.

POLECAM !!! Ja pawdopodobnie będe tam pod koniec Lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem.

osoba: 11zł

namiot 2,3,4 osob: 9, 11, 14 zł

samochód 9 zł

przyczepa mała 14zł

przyczepa duża 18zł

Z tego co pamiętam to przy dłuższym terminie np. pow. 7 dni, można negocjować ceny, a po 15 sierpnia 20% zniżki.

Rabaty się kumulują.

Pamiętam bo sam tak miałem pod koniec sierpnia.

Zreszta w Łebie po 15 sierpnia to wszedzie, nawet w knajpach jest wszystko 25 % taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.