Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Najbliższy znany browar od Ostrowca to WARKA .Dokładam do wspólnego kotła zgrzewkę od siebie .

Kiszon ! następne 4 piosenki do Naszego śpiewnika !

14. OBOZOWE TANGO.doc

13. NA DANSINGU.doc

12. PŁONIE OGNISKO W LESIE.doc

11.PŁONIE OGNISKO I SZUMIA KNIEJE.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no dobra czyli uwazam to za aprobate z twojej strony.. forma zamieszczania chyba bedzie wlasciwa ... jesli ktos zauwazy jakies bledy to prosze o reakcje i errate szybko sie wprowadzi...

rysiek planowales jakac konkretna liczbe piosenek??? i jaki format A4?? a moze A5??? wowczas trzebyloby rysiek (moge tak sie zwracac??) kolejne juz w mniejszym formacie...

wydaje mi sie ze A% bylby poreczniejszy.. co ty na to?? moze na PW ?? nie bedziemy tutac smiecic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że format powinien być A4 . Pomimo ze uzbrojeni jesteśmy w sprzęt doświetlający i powiększający jak w przypadku jednego ze zlotowiczów / na zdjęciu / to ten rozmiar będzie dla nas dużym luksusem .

 

ZAGADKA ! KTO TO JEST ????

 


postać popularna wśród najmłodszych zlotowców . Właśnie czyta bajeczkę o potwornym wężu ludojadzie . Dzieciaki ze strachu poszły smacznie spać !

post-29920-imported-1ce29fde-f119-4a58-9814-e083b4015ac5_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy znany browar od Ostrowca to WARKA .Dokładam do wspólnego kotła zgrzewkę od siebie .

Kiszon ! następne 4 piosenki do Naszego śpiewnika !

 

wieczorkiem wrzuce kilka tytułów jak można oczywiście....moge nawet ze słowami ale to juz na priv... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mógłbym prosić, to większymi literami drukujcie bo to po ciemku potem trudno rozczytać. :niewiem:

 

J.

 

Aha, czy ktoś jest grafikiem, ja niestety nie , ale jak by ktoś zdolny wykonał projekt nalepki,

np. w owalu takiej jak np. większa pl-ka, z napisami 1 zlot- Zdwórz, 2 zlot - Kozienice,

3 zlot- Nieborów i z datami oraz jakimś malunkiem przyczepy, to ja bym sie podjął wykonania

takich nalepek, kiedyś będą na pewno cenne.

Nalepki by były dla Tych co byli, na tych zlotach a Ci co nie byli, to może tez by dostali, ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej koledzy coś mam wrażenie , że Wy już zdecydowaliście za wszystkich o zlocie w Nieborowie :ok: - nie takie były ustalenia - nie róbcie z" gęby cholewy " - przeczytajcie na nowo temat "rozsądne wyjscie z sytuacji " :niewiem: -pozdrawia wzburzony Filip :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może takie ? Trzecią bym zaprojektował w podobnym klimacie ale np. w tonacji zielonej ?

 

W tych konspektach można wszystko pozmieniać . Dlatego zrobiłem w dostępnum dla kazdego Worldzie

naklejka ZDWÓRZ BRAZOWA.doc

naklejka kozienice iizlot finał.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej koledzy coś mam wrażenie , że Wy już zdecydowaliście za wszystkich o zlocie w Nieborowie :ok: - nie takie były ustalenia - nie róbcie z" gęby cholewy " - przeczytajcie na nowo temat "rozsądne wyjscie z sytuacji " :niewiem: -pozdrawia wzburzony Filip :]

 

Filip nie ma się co wzburzać :ok:. Odnoszę wrażenie jak by wybranie Sławy było dla Ciebie kwestią życia i śmierci :]. Koledzy napisali to tak samo jak Radek napisał, że on jedzie do Sławy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może i masz rację - ale jednak ustalenie zlotu w innym wątku - wbrew poprzednim ustaleniom ?! Trochę nie tak :niewiem: Może i mój głos był faktycznie zbyt ostry bo nie jestem pieniaczem ale widac coś mnie ubodło , że tak zareagowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle zapytam. TO GDZIE TEN ZLOT BĘDZIE ? (to nie krzyk, tylko głos lekko podniesiony :ok: ) A pytam tak tylko z ciekawości bo chciałbym się spokojnie nad trasą zastanowić :niewiem:

zdaniewicz, Fajne naklejki ale.....

Po pierwsze primo IMO powinna być napisana miejscowość gdzie odbył się zlot

Po drugie primo :] zlot I odbył się również w 2007 r

 

Ups. Za wolno piszę i kol. lepciak ubiegł mnie w krytyce :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon:

Ups. Za wolno piszę i kol. lepciak ubiegł mnie w krytyce

To było tylko spostrzeżenie a nie krytyka

Yabulon:

TO GDZIE TEN ZLOT BĘDZIE ?

Co się martwisz? Jak się ustali to się powiadomi. Ty nie pojedziesz bez nas a my bez Ciebie więc razem czekamy bo musimy się umówić jak dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ! To jest tylko konspekt naklejki ! Znam dokładnie datę zlotu w Zdworzu bo byłem nawet na liście . Wystarczy chcieć i po prostu kliknąć łapką na napisie i zmienić sobie datę i zmniejszając literki dołożyć dokładną datę , ZMIENIC KOLORKI I DODAć WłASNE IMIę . Zrobiłem to specjalnie w ogólnie dostępnym programie a nie np. w corelu. Nie zmieniłem także pliku na JPEG czy TIFF . abyście mogli sobie także pokombinować przy naklejce . ...Ciekawe co by sie działo jak bym wpisał 1955 rok. Jeżeli ten prosty projekt się spodoba to Tomii i Jacek dopracują resztę do druku !

 

Yabulonku wstrzymaj sie do listopada kiedy to jak Wiecie będzie jawne głosowanie . O tym było juz pisane !

 

Filipku . Przyjacielu ! Temat ,,Ko i rozrywka ,, jest bardzo szacownym i szanowanym tematem dotyczącym tylko propozycji na dobrą zlotowa zabawę na oraz jego image . Spokojnie !Wszyscy ogółem jak na wyborach podejmiemy decyzję . Nawet dowodów nie trzeba będzie chować !

 

[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.