Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fakt autentyczny byłem w woju w latach 77-79 , pewnego dnia miał przyjechać jakiś tam generał , a że była zima i śnieg na jednostce był brudny , więc z poligonu woziliśmy świeży biały i rozsypywaliśmy po terenie jednostki, dobrze , że nie kazali malować go na biało :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot to pełna improwizacja ale będą potrzebne pewne akcesoria niezbędne dla podkreślenia powagi spotkania ! Wiele atrakcji szykuje organizator WARKOT 2009 , My dołozymy swoje pomysły i powinno być fajnie !

 

- identyfikatory własne i na pojazdy

- lampki choinkowe , sznury , inne świetlne migacze na przyczepki , kamperki i namioty

/ konkurs na najładniej oświetlony domek /

- 3 płytki DVD /czyste /

- kamery filmowe , statywy , aparaty

- akcesoria do różnych gier zręcznościowych z propozycją konkursu

/ skakanki , hula hop, ringo ..itp /

- piłki do gry , bulle ……………………………….. Szary i inni

- śmieszne nakrycia głowy , lub stroje do wykonania zdjęć zbiorowych i portretowych / bereciki , uszanki , szlafmyce , mohery , kapelusze , całe stroje /

- kije do golfa , piłki / każdy ma swoja piłkę , niekoniecznie od golfa /

- drobne upominki na nagrody w konkursach .

/ najlepiej śmieszne lub przydatne , do wspólnego pudła , pamiętajcie o dzieciach /

- odtwarzacz , wzmacniacz , mikrofon ………………….. Rysiaczek

- kasety , płyty

- konkursy dla dzieci , może jakiś slalomik rowerowy ...myślę że nasz adminek Tomekk , cos zaproponuje .

- długa gruba lina ………………………………………………. Szary

- instrumenty muzyczne – bębenki , gitary itp

- opakowanie piwa z regionu pochodzenia / np. Żubr :ok::ok::lol:

- przygotowanie stołu biesiadnego / Jednorazowe obrusy , tacki , talerzyki ,sztućce plastik , stoły krzesła zebrane od wszystkich , kubki plastikowe :ok:

- duża flaga Forum ……………………………………….Tomii

- duża flaga Polski ………………………………………………Rysiaczek

- ok. 30 mb kabla zasilającego z rozdzielaczem - obowiązkowe

- może ktoś posiada zewnętrzne halogeny do oświetlenia placu z kablami

- może regionalne jadło do wspólnej biesiady ?

- pomysł i przyprawy / raczej ostre do przygotowania napoju goryczy /cytrynka , tabasko , chili itp

- wydrukowane certyfikaty i pieczęć Zlotowa ………………Rysiaczek

- śpiewniki . Prośba o wydrukowanie dla nowych zlotowców …………..

- może konkurs wędkarski ?

- walonki lub kalosze / zaręczam ze się przydadzą /

- grille i zapas węgla drzewnego do wspólnego biesiadowania.

- czaszka ………………………………………….wir, Yabulon ………

- może ktoś zabierze dużego grilla ……………………………

- maszty ............................Adam H

- kociołek ............................dani

- namiocik klubowy ................Rysiaczek

- wkład do bigosu / bedzie cały czas uzupełniany / Lepciak nie zapomnij o dwóch opakowaniach kiszonej kapusty Lepciaka ! :ok:

- w piatek przyjedzie silna grupa z Elcampu. Bedzie mozna pogadać o nowościach , rabatach itp.

 

To jest typowy program ! Warka to Zlot kilku klubów . Myslę że współnych , nowych pomysłów nie zabraknie które wejda do utartych zwyczajów Naszych spotkań .

Jeżeli czegoś nie dopisałem to zróbcie korektę .

 

Bo tak naprawdę ! To nikt nic nie musi i robi co chce ! Taka jest dewiza naszych spotkań ! :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu ! Jako że nie było Ciebie i Twojej załogi w Bachotku musielismy sie jakoś ratować . Od Roberta z Piaseczna otrzymałem dzidę którą teraz udoskonaliłem . Będzie ona elementem pasowania , ale to jakoś tak pierwotnie. Szabla juz z nazwy brzmi bardziej donośle ! Wiec jakbyś mógł ją zabrać to będzie super !!! :lol::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasi też kup. Tylko z kokardkami ! Ja kupiłem swoje w Suponie !

Rysiu ! W stringach nie będe występował / raczej w kucharskim fartuszku / gdyż mam nieco za duzy wancołek . A od Zlotu w Bachotku sporo schudłem , prawie 40 deko ! Na Zlocie nie ma co wprowadzać diety , bo to nawet nie przystoi , ale po Warce obiecałem sobie solennie że będę chudł 15 deko miesięcznie . Obliczyłem że jak pójdę na emeryture będę ważył 23 kg. I tym optymistycznym akcentem chciałem Was poinformować że po Świetach zostanie tylko 13 dni do spotkania ! :ok::ok:

 

Wirku ! A te rybackie walonki to rzecz osobista ? Zakłada sie pod to jakieś majtki !????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.