Skocz do zawartości

domek holenderski


kasia782

Rekomendowane odpowiedzi

czy uda mi sie zakupic do 10 tys zl domek holenderski i w jakims czystym dobryum stanie bo naprawde przejrzalam mase oglosze w necie i albo brudne albo bez wyposazenia albo brzydkie w kolorch odstraszających wystruj, ogólnie chyba bedzie b. trudno takei zdania jestem

moze cos podpowiecie doradzicie podacie jakies źródła mniej lub bardziej sprawdzone

 

dziekuje z góry Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zesylzm roku nieco ogladalem domki w bialostockim komisie i za 10tys. zbytnio nie dalo sie poszalec. Dopiero 15tzs. gwarantowalo jakas jakosc i niezly stan. Wiec lepiej doinwestuj wiecej, bo moze bzc ciezko :bukiet: pozniej moze sie okazac, ze bedziesz musiala wiecej doinwestowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia782, za te pieniązki bedzie trudno cokolwiek znalezc w przyzwoitym stanie, ale jesli podjelabys wyzwanie i mialabys troche samozaparcia to nawet taki w "odstraszajacym wystroju wnetrza lub kolorze" mozna ladnie zaadaptowac i przygotowac na wlasne potrzeby, chyba, ze zdecydowalabys sie na zakup takiego domka od pierwszego wlasciciela za granica ale tutaj dochodza koszta transportu .... wiec muszisz sama dobrze wszystko przeanalizowac i przeliczyc :bukiet::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu782

Nie wiem skąd jesteś ,więc nie wiem też czy to Cię zainteresuje,ale w zeszłym roku nocowaliśmy na campingu w Cieszynie i tam właściciel miał na sprzedaż takie właśnie stacjonarne domki.Oglądaliśmy je niestety w nocy i tylko na zewnątrz/trochę widać było wnętrza przez okna/ nam się podobały.Niestety nie znam cen ,bo jak pisałam była noc i na campingu był tylko stróż.Sprawdziłam na stronie campingu nic o tym nie piszą , ale może telefon-oczywiście jak masz w miarę blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Betka jadąc z Zielonki do Wołomina po lewej stronie jeszcze przed Kobyłką widziałem plac na którym pełno było domków holenderskich. Mniej więcej to w tym miejscu: http://mapa.targeo.pl/,2,648439,496302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja mogę polecić super firmę z pod Warszawy z miejscowości Wiązowna Firma nazywa się LUXCAMP kupiłem u nich domek za 15 tyś też miałem kupić taki do 10 tyś ale jakoś się mocno zastanowiłem i kupiłem ten za 15 tyś teraz tego nie żałuje jest naprawdę rewelacyjny .Chłopaki mi go zawieżli prawie GRATIS i pomogli ustawić .Lepiej trochę dać więcej niż potem żałować. Tu jest ich strona maja też duży wybór przyczep kempingowych www.luxcamp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić super firmę z pod Warszawy z miejscowości Wiązowna Firma nazywa się LUXCAMP kupiłem u nich domek za 15 tyś też miałem kupić taki do 10 tyś ale jakoś się mocno zastanowiłem i kupiłem ten za 15 tyś teraz tego nie żałuje jest naprawdę rewelacyjny .Chłopaki mi go zawieżli prawie GRATIS i pomogli ustawić .Lepiej trochę dać więcej niż potem żałować. Tu jest ich strona maja też duży wybór przyczep kempingowych www.luxcamp.pl

 

Również witam:) Mi natomiast na imię Paweł i mieszkam w Poznaniu. Również pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.