Skocz do zawartości

ADRIA 4256DO


passat

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich zwolenników karawaningu mam wielki problem kupiłem w zeszłym roku przyczepe adrie 4256 DO jakiś gamoń wybił mi szybę dzwoniłem do servisu adri ale nie mają takich szyb dlatego mam wielką prożbę jak ktoś ma namiary na szybę do takiej przyczepy to bardzo bym prosił,wymiary wnęki okna to 110-60-82-62,wymiary samej szyby podam jutro bo przyczepa stoi kawalek od domu i muszę tam pojechać i zmierzyć,moja prożba polega natym jeśli ktoś z kolegów mieszka obok kto hndluje takimi szybami to bardzo bym prosił by podał mi namiary to bym przyjechał i kupił ,oto adres kontaktu passat-vw@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem na allegro.

Allegro › Motoryzacja › Części do innych pojazdów › Do przyczep › Kempingowe

lub

Allegro › Motoryzacja › Przyczepy, naczepy › Przyczepy › Kempingowe

 

Najlepiej zmierz wymiary tej szyby i popytaj tych co oglaszają się z szybami bo może pasować bedzie od innego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://photos01.allegro.pl/photos/400x300/346/46/94/346469412_3chodzi o szybe z prawej strony przy drzwiach, na alegro już szukałem ,wymiary wnęki okna podałem w pierwszym poście ,dzisiaj jadę zmierzyć samą szybe,bo gdzie bym nie dzwonił to mają ale mniejsze ,a optima ma z prawej strony chyba 2 okna +drzwi a ja mam jedno oknoprzyczepa jest z 1987 r. jest to przyczepa z salonką czyli 3+1bez toalety przyczepa wygląda jak na linku wyżej ,przepeaszam że wykożystałem zdjęcie z czyjegoś ogłoszenia ale swojego jeszcze niemam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten link cos mi nie chodzi :hop1:

wymiary wnęki okna to 110-60-82-62

to to okno to nie prostokąt z zaokrąglonymi rogami.

bo nie kumam tych wymiarów :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to są okna otwierane.

Ja rok temu wymieniałem też szybe i założylem o kilka centymetrów większą od orginalnej bo tu szyba przy zamykaniu kładzie się na uszczelke i niemusi być dokladnie tej samej wielkości. Oczywiście musiałem zaczepy przekręcić troche w inne miejsca ale swoje zadanie spełnia w 100%.

Ważne jest to żeby szyba nie była mniejsza.

Ja podzwoniłem do ludzi co na allegro się ogłaszali że mają jakąć tam szybe do przyczepy i to wcale nie patrzyłem na wymiary jakie podawali. Dzwonilem do takiego jegomościa i podawałem rozmiar oryginalnej z pytaniem czy takiej lub torche większej nie ma. Zaczynalem oczywiście od tych najtańszych i znalazłem za jak dobrze pamiętam za 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich dzięki za wszelike rady,jeszcze czekam bo gościu obiecał może coś załatwi w Holandi jak nie to pojade do niego ibęde szukał napewno większej aby tylko pasowała ,bo z tą pękniętą nieda się jechać bo strach że wypadnie bo jest ona sklejona żywicą i czyma się na słowo honoru,narazie wielkie dzięki za wszelkie dobre rady czekam do środy jak facet przyjedzie z Holandi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj no te wymiary bo w końcu niewiem jakie są a tamtych rozszyfrować nie moge. :przyczepa:

jak kleić: to lutownicą tak zwane spawanie ale ten plastik z jakiego są robione szyby to przyczep jest ciężki to takego klejenia bo gdy go podgrzewasz odrazu się robi biały i powstają małe pęcheżyki powietrza i brzydko to wyglada :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz rozumiem te wymiary bo na zdjęciu z linku nie widać tych skosów.

Jeżeli wewnętrzna szyba jest cała to proponuje znaleźć kogoś kto się zaimuje "spawaniem" plastyków. popytaj w warsztatach blacharskich to dadzą ci napewno namiary na takiego speca. Może to nie będzie zbyt estetycznie wyglądać ale napewno będzie to trwałe.

Albo założyć prostokątną szybe.

albo szukać, szukać :przyczepa::hop1::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

wymiary to wnęka 82-60-110-63 a okno to 94-70-117-73 ,szyba w obwodzie ma345 cm,wymiary taka kolejność góra-lewy bok-dół-bok skośny

Witam mam taki sam problem dostałeś taką szybę?? Czy dorabialeś na własną rękę? Jeśli dorobiłeś podaj jakieś namiary gdzie i ile płaciłeś. Pozdrawiam i liczę na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki sam problem dostałeś taką szybę?? Czy dorabialeś na własną rękę? Jeśli dorobiłeś podaj jakieś namiary gdzie i ile płaciłeś. Pozdrawiam i liczę na odpowiedz.

 

passat Grupa:   Użytkownicy Całość postów: 15 Rejestracja: pon, 15 paź 07 Ostatnio: POZA FORUM 17 lip 2012 11:24   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Zwróć uwagę na daty postów i ostatnią aktywność użytkownika. Raczej nie oczekuj odpowiedzi...  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.