Skocz do zawartości

Miejsce i termin IV zlotu


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

IV Zlot Karawaning.pl odbędzie się w dniach 12-14 września 2008 roku w miejscowości Bachotek, w ośrodku wypoczynkowym Stepol.

Co można powiedzieć o kempingu:

Kemping niewielki, położony bezpośrednio nad jeziorem. Ładne toalety, niestety ciepła woda tylko pod prysznicem i w dodatku płatna (2 zł - 20 litrów). Kemping położony na zboczu, z półkowymi stanowiskami do karawaningu (na przygotowanych stanowiskach mieści się około 15 przyczep). Resztę kempingu stanowi spora polana położona przy samej linii brzegowej jeziora. Na terenie kempingu znajdują się boiska, plac zabaw oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Istnieje również możliwość wynajęcia świetlicy (związane jest to z dodatkowymi opłatami). Są również miejsca przeznaczone na rozpalenie ogniska. Drewno na ognisko może być dostarczone przez ośrodek oczywiście za dodatkową opłatą.

 

Ceny za kemping nie należą do wysokich:

osoba 5zł

namiot 6zł

przyczepa 10 zł

camper 10 zł

prąd 5 zł

samochód na polu campingowym 5 zł

samochód na parkingu bezpłatnie

 

Jako że kemping miał tym razem znajdować się w północnej części centrum Polski, niektóre osoby mogą mieć spory dystans do pokonania, jeśli ktoś nie jest zdecydowany na przyjazd z przyczepą istnieje możliwość wynajęcia domków campingowych. Informacje o domkach znaleźć można na stronie ośrodka.

 

Strona ośrodka: www.bachotek.pl

 

Teraz kilka zdjęć ośrodka (po kliknięciu na zdjęcie otworzy się okno w pełnym rozmiarze):

 

Budynek toalet:

9f5a7b133e3d3154m.jpg

 

Prysznice:

78c4c98067f03dcfm.jpg

 

Umywalnie:

db5b1861e963cdf2m.jpg

 

Toalety:

d8cd9e76b941a7e4m.jpg

 

Stanowiska dla caravaningu:

b0cb43a049e2889am.jpg

6ea3b134f562db4cm.jpg

145b7b4a6b19a98cm.jpg

295d611d7e1e5081m.jpg

1f908e90711df81dm.jpg

 

Zjazd na polankę:

7497c10064792732m.jpg

a8326e589f7be705m.jpg

 

Polanka na większą ilość zestawów:

f7b3f1b73e63cc10m.jpg

a05241920670eefbm.jpg

 

Boisko:

9e81eb4dfd34d1aem.jpg

 

Plaża i kąpielisko:

7becd223569a0312m.jpg

 

Miejsce na ognisko:

162b040ebe5e613fm.jpg

 

Plac zabaw dla dzieci:

af4095cbf50388bbm.jpg

 

Wypożyczalnia sprzętu wodnego:

063aacba80443853m.jpg

 

Klika słów ode mnie na zakończenie:

Kemping mimo swoich wielu zalet ma również kilka wad. Stanowiska nie są za duże, jednak zlot będzie trwał zaledwie 3 dni więc mało kto zdecyduje się na rozłożenie przedsionka. Nie będziemy również wszyscy rozbici jeden obok drugiego, tylko porozrzucani niewielkimi grupkami (odległości są na prawdę sąsiedzkie :-] ). Kemping nie jest również wyposażony w zlewozmywaki.

Chciałby żeby nasz IV już zlot był również mniej zorganizowany niż ten w Sandomierzu. Dlatego plan zlotu obrał bym taki:

- wieczór piątkowy jeśli znajdą się chętni to robimy ognisko

- w sobotę jeśli dopisała pogoda zagrali byśmy może w siatkówkę plażową, a wieczorkiem rozpalili ognisko

- niedziela odpoczywamy i zbieramy się

 

Kemping położony jest na uboczu, w lesie i daleko od drogi. W sąsiedztwie znajduje się w sumie tylko drugi ośrodek PTTK i nic więcej. Miejsce jest na prawdę ciche i urocze. Okolice zwiedziłem dość dokładnie i ciężko znaleźć kemping który by był lepiej przygotowany.

 

Zapraszam wszystkich gorąco!!!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O w morde, znowu 300km :-]:)

No, ale w miejsce zbiórki wyjazdu na Litwę masz blisko :-].

 

No ale miejsce ładne :)

Miejsce ładna, aczkolwiek kemping może nie najwyższej klasy. Grunt, że toalety nie straszą są ładne i wysprzątane, trawa pokoszona i śmieci się po kempingu nie walają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to za daleko z dziećmi w ciągu roku szkolnego . :-]

Dwa ostatnie zloty odbyły się w południowej części kraju. W północnej części niestety nie można było znaleźć nic bliżej centrum. Wiadomo zawsze ktoś będzie miał bliżej, ktoś dalej, ale pomorze zawsze jak do tej pory miało daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde (powtórze po szarym11) GPS pokazał mi 401 km :-] , ale rozumie tych z północy , choć kto wie w tym roku byłem na zlocie w Sławie i spodobały mi sie takie spotkania , bo była miła atmosfera i w sumie super. Może kemping, bo ciagnąc ogonek na 3 dni i wracac :-].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57

moze bedzie czas na zamoczenia kija

Zapewniam, że czas będzie tak wypełniony atrakcjami, że wolne zrobisz sobie w nocy lub dopiero po powrocie do domu. Na zlocie w Sandomierzu brakło czasu nawet na kąpiel i niektóre czyściszki wygospodarowywały chwilkę na zamoczenie w jeziorku o godzinie 3.00 nad ranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie było w Sławie wykupiłem zezwolenie na wedkowanie i nici kasa poszła a czasu brakło zamoczyc kija, ale to dobrze powedkowac mozna innym razem , a jak jest wesołe i miłe towarzystwo to wedki ida na bok , bo lepsze jest :-] w miłym towarzystwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.