Skocz do zawartości

Co jadamy na kempingach?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Co najczęściej jadacie na kempingach? Czy stołujecie się w jakichś restauracjach lub barach, czy gotujecie sami? U mnie zazwyczaj każde jedzenie wiązało się z grillem i ogniskiem, rzadziej gotowaliśmy np. ziemniaki i do tego gołąbki lub bigos ze słoika. Czesto podjadamy zupki chińskie. Czasem podsmażaliśmy rybkę...

 

Może ma ktoś jakiś ciekawy przepisik na dobre i szybkie danie??? :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Śniadanie:

zazwyczaj pasztet podlaski :bevil:

 

Obiad:

ryż z pulpetami ze słoika (te z Biedronki są najlepsiejsze :banan:), pire ziemniaczene i kotlety sojowe :piwko: do tego przydaje się surówka z świeżego pomidorka, ogórka i cebulki polana olejem.

 

Kolacja:

albo grill :palacz: (kiełbasa lub kurczaki) albo jedzenie w lokalach restauracyjno usługowych :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dużo stukać - pokażę (ponoć obraz przemawia lepiej :] )

 

Na ogół bywa tak, z tym że częściej mięsko jest w wydaniu domowym bo Szanowana Małżonka uznaje tylko miesko zaprawione w domciu (a umie to robić :banan: )

 

imgp37280qo.th.jpg

 

Czasem jednak bywa tak (różnica tylko w obłożeniu grilla i w innych dodatkach, np. :] )

 

imgp33998ps.th.jpgimgp34593on.th.jpg

 

Tak też oczywiście jest wspaniale :piwko:

 

imgp32389le.th.jpg

 

Ale prawdziwa uczta zaczyna się gdy nad ogniskiem zawiśnie kociołek :palacz:

 

imgp35229nx.th.jpgimgp35049nw.th.jpgimgp35062pm.th.jpg

 

lub też :bevil: (duszonki pieczonkami tez niekiedy zwane :] )

 

imgp3806czyste0cz.th.jpg

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janus, normalnie apetytu mi takiego narobiłeś, że wyniose grilla na śnieg chyba :] :] :bevil: Same pyszności na fotkach :piwko: Żyć nie umierać!!! Ten kociołek nad ogniskiem najbardziej interesująco wygląda :banan::palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezoniku nieco wzbogace wyposażenie swojej kuchni polowej... jednak sam grill i garnek na kuchenke to maławo jak popatrzyłem na kociołka :palacz: ale narazie zaczne studiować książki kucharskie :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a teraz nawiązując do motorków to też coś mam:)

http://img1.spx.pl/u/Pict0004_460.JPG

 

w tym roku jak za daleko nie wyjeżdżałem to koledzy z motorami towarzyszyli na ruskich motorkach (ural i dwa dniepry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Szary 11 otworzyłeśpiękny temat[03 06 06.] co jadamy na kempingach? Natomiast Janus popsuł wszystko, pokazał to co najlepsze w całej okazałości i wszyscy mają dość bo nikt nie zabrał głosu przez dwa lata. Slina im leci po brodzie i nie mogą ust otworzyć.Myślę ze to był trafiony temat.ja tesz tak mógł bym prz takiej wystawce siedzieć całe wakacje + dotego zimnego browca. I komu to przeszkadzało takie biesiadowanie.A jaki zapach, jeszcze go czuję. Pozdrowienia z Wrocka. :hehe::bukiet::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogus bednarski, jak ty wygrzebałeś takiego starocia. Ale na temat: grill popijany :hehe: , kiełbaska z ogniska też popijana tym szlachetnym napojem a w deszczowe dni zupki chińskie i tym podobne dania. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.