Skocz do zawartości

znowu przedsionek


balthur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Latem kupiłem WILKa w Holandii i po rozłożeniu przedsionka okazało się, że albo ja nie umiem tego robić albo jest on za duży. Co Wy na to?

Moim zdaniem wygląda dość "zawadiacko" Acha, długość linki którą wsuwa się w rowek w przyczepie wydaje mi się odpowiednia. Chmm...

post-70240-imported-39a1629b-b7f2-41c5-878b-1645303a68c0_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiem, że moja wypowiedź nie wniesie nic do rozwiązania Twojego problemu, ale powiem Ci, że ten przedsionek wygląda jak byś go co najmniej po :czerwona::-]:):):):ok: stawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież na tej fotce ewidentnie widać że przedsionek jest za duży. no chyba że całość jest przeciągnięta na fotografowaną strone a niewidoczna strona jest goła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust rurki odchodzące od przyczepy na zewnątrz sa za krótkie... zobacz czy bez rurek tylko sama szmata naciągnij i zaobseruj co się bedZie dziać z przedsionkiem , jak się bedzie układał...ale jeżeli kedra jest dobra na długośc, to tylko taka mam rade...

oczywiście mogę się mylić!!! :czerwona:

 

popatrz jeszcze na daszek tz ( okap) , zwisa jakbyn miał za krótkie rurki... coś nie tak z tym stelarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balthur, a te rurki rozciągałeś ?? bo zmarszczone na szerokości i długośći , może masz nie kompletny stelaż

Zerknij tu http://elcamp.movera.com/?navID=122&pID=13534&tpl=details&lang=6 co prawda tu jest nadkomplet rurek , ale podstawowe to 3 dachowe z haczykami z regulacją u Ciebie na fotce nie widać byś rozciągał stelaż.

Podobnie nie widać by naciągał rurki na długości i wszystko to wisi

Ponaciąga te rurki mają regulacje i wtedy się zobaczy jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli długość na kedrze się zgadza to przedsionek powinien pasować ale do tego musi być odpowiedni stelaż (ilość długość rurek itd) Na początku sprawdz ten rozmiar kedru i przedsionka a potem kombinuj z rurkami -może być ich brak po części lub są za krótkie np od innego przedsionka Ze zdjęcia troche przydużawy mi się zdaje :-] ale może stelaż go formuje i naciąga :czerwona: obadamy sprawe na zlocie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balthur, będzie dobrze zobaczysz :czerwona:

Skoro długość kedry jest OK to sprawdz długość rurek "sufitowych",że tak powiem na ich maksymalne rozsuniencie .Zmierz głębokość przedsionka i porównaj obie długości. Rurki powinny być nieznacznie dłuższe.Spróbuj jeszcze raz i jak możesz to zapodaj większą fote .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. na kedrze jest dobrze. Widocznie rurki stawiły mi opór przy rozciąganiu i stąd te nawisy. Po Waszych wypowiedziach jestem dobrej myśli, chociaż wygląda to naprawdę strasznie. Wybaczcie, to była moja pierwsza w życiu próba rozstawienia przedsionka i tak wyszło :czerwona: Z tego co pamiętam to chyba jeszcze do przodu da się wyciągnąć, chociaz moja połówka stawiała sprzeciw, ale gdzie tam kobietom do mechaniki. Sorki kobietki, jesteście wspaniałe. Czekam do cieplejszych dni i spróbuję rozstawić. opiszę moje działania, e jeśli się nie uda to liczę na Was na zlocie we Warce. Dozonaraseeyou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.