Skocz do zawartości

Okno dachowe


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryte

Przez te problemy z serwerem Filip odpisał nie tu gdzie trzeba więc go zacytuje :]

Żeby Cię pocieszyć to podczas powrotu ze swoją świeżo zakupioną przyczepą oderwało mi się okno dachowe. Musiało być niedomknięte

:]

Niestety musiałem ponieść koszty i zamontowałem nową klapę. Wszyscy chcieli żebym kupił nowe okno a ja u jednego gościa zamontowałem samą górną klapę.

Może klapa Ci się jeszcze przyda jak Ci nie popękała?

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Dzieki Tomii za przeniesienie :]

Ja swoje okno robiłem u mojego osobistego serwisanta.

Wszyscy w okolicach Warszawy robią tego typu rzeczy, ale montują nowe okna. Ja potrzebowałem tylko klapy i nie widziałem sensu rozwalać dachu skoro nic nie przeciekało. I znowu na pomoc przyszedł mi mój serwisant, bo jako jedyny przy każdej rzeczy z jaką do niego pojadę szuka najtańszej opcji a nie montuje nowe - czytaj drogie rzeczy. Zawsze opłaca mi się przejechać całą Warszawę do Wesołej mimo że mam bardzo blisko Pruszkowa innego gościa, ale o nim nic dobrego nie mogę powiedzieć. Podam przykład: Jak szukałem przyczepy za ok 5000zł to gość powiedział że poniżej 20000 zł (dwudziestu tysięcy złotych) nic dobrego nie znajdę. Nie trudno sie domyślić że miał przyczepki tylko powyżej 20000 zł na placu, a ja pojechałem do Koszalina (500km a i tak się opłacało) i zakupiłem za 6500zł

Wracając do mojego serwisanta...

Zamontował mi tylko i wyłącznie samą klapę i działa!!! :]:]

Kosztów nie pamiętam bo robiłem kilka rzeczy naraz ale na pewno wyszło dużo mniej niż całe nowe okno.

Teraz moja przyczepka stoi u Mojego serwisanta i przygotowujemy ją do zimowania.

Już podawałem do niego namiar ale jeszcze raz przypomnę dla zainteresowanych: www.camppol.pl

Można powołać się na Filipa z zespołu "Mazowsze" od przyczepki Knaus Azur to na pewno skojarzy :]

Ale się rozpisałem :]

Sorki

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Mam pytanie z innego "dachowego" tematu.

Widzę, że masz zamontowaną antenę TV na stałe. Ja robiąc u siebie próby z odbiorem TV stwierdziłem, że pomimo że antena jest "dookólna" to i tak dla lepszego odbioru niektórych stacji trzeba nią obracać. Czy takie problemy są tylko u mnie? Czy montaż na stałe nie pogarsza odbioru?

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Witam; Andrzej,napisze tak;tą antene kupiłem dla tego,że ma niewielkie wymiary,i żadnych masztów nie chce mi się rozstawiać.Co do jakości obrazu w telewizorze,to jest różnie.Nie obracam,nigdy nie obracałem anteną.Na urlopie czy jak kto woli,w podróżowaniu z kampingiem telewizja nie jest NAJWAŻNIEJSZA!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.