Skocz do zawartości

Plany wakacyjne Anno Domini 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Co Wy na to. Ja zacząłem zbierać materiały. Wiem, że ktoś może powiedzieć, że w 2006 miałem jechać jeszcze do Chorwacji, ale mi się nie udało - to co tu

planować, ale myślę, że trochę pozytywnych myśli przyda się.

 

Rozglądam się za trasą Chorwacja - Czarnogóra od 23 Czerwca.

Jest jeszcze kwestia 1 - 3 Maj ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomekk-u , Ty nawet nie próbuj na 1-3 maj coś planować .W tym terminie z całą pewnoscią dojdzie do ZLOTU i mowy nie ma żeby Ciebie zabrakło.Zalewając łzami klawiaturę ,czytałem wyrazy bólu pisane przez forumowiczów, reagujących na 11-listopadowe fiasko i nabrałem pewności,że teraz każdy termin będzie dobry, a już 1-3 maj na pewno. Pozdrawiam - Robin :]:]:]:):]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam o Waszych planach to mnie szlag trafia :] Szczęściarze!!! Chyba mam nienormalną robotę... bo co mogę zaplanować na nowy rok jak nie wiem co ze mną będzie w najbliższych dniach???!!! Ehhh... :]:] Zostaje mi tylko nadzieja, że wkońcu dojdzie do jakiegoś spotkania i termin pokryje się z wolnymi dniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekk - w tym i ubiegłym roku byłem w CRO. Jeżeli masz jakieś konkretne pytania dotyczące trasy, kempingów, itp to pytaj.

2007 - no cóż, już wertuję internet ale też mam problem z terminem urlopu. Prawdopodobnie skończy się na spontancznych wyjazdach w wolnych terminach - kierunek Holandia, Niemcy, Austria, Mazury (miejsce zależne od pogody i ilości wolnych dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Dziękuję Ci Pawel67. Jak tylko będę miał bardziej skonkretyzowane plany, na pewno poproszę Cię o poradę. Dużo informacji ściągam także z cro.pl.

Plany z 2006 które nie wypaliły dotyczyły wyjazdu bliżej Rijeki. Tak teraz się zastawiam, może jednak jechać do Dalmacji, pobyć chwilę i skoczyć do Czarnogóry ? Dużo jeszcze będzie zależało od mojej Żonki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mam od bardzo wielu lat, że jak rozpoczynają sie długie wieczory siadam do swoich materiałów i zaczynam planować małe i duże wypady. Przygotowuję zawsze kilka wariantów na wszelki wypadek. Po pierwsze sprawia mi to przyjemność, wertowanie przewodników, atlasów i wszelkiego rodzaju map i artykułów, a pod drugie pozwala na przygotowanie opisu trasy, zabytków, histori, zwyczjów, gdzie jest dobra kuchnia, wino, piwo, kempingi itp. W domu czsę słuszę- on już jedzie. Mam sporo opracowanych tras, którymi już przejechałem i którymi chcę przejechac. Hobby nie męczy! Pozdrawiam! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.