Skocz do zawartości

Kalendarz imprez 2010


Rekomendowane odpowiedzi

W tym miejscu pogadamy ogólnie na temat przyszłorocznych spotkań.

1. Zlot Karawaning.pl - Sława 1 weekend maja

2. Spotkanie w Sławie - 3 weekend maja

3. Polanica - czerwiec weekend Boże Ciało

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?p=96083#96083

4. VII ZLOT Niewiadówek - Borki nad Zalewem Sulejowskim . 25-27 czerwiec 2010 !

5. Augustowskie noce 2010 sierpień

6. Karkonowski Rajd Karawaningowy - wrzesień http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4693

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie jak zwykle od 1 do 3 maja kolejny zlot i tu administracja ustali miejsce

kolejne to III majówka w Sławie w dniach 14,15,16 maj

Kolejne to spotkanie w Polanicy Zdrój od 02-06 do 06-06 , a dalej się okaże początek sezonu 2010 jest :klnie:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa, Pytałeś dlaczego nie chce , aby tu przenieś temat o spotkaniu w Polanicy czerwiec 2010, ano dlatego, że te wszystkie spotkania zagubią się w tym jednym miejscu i będziemy np. szukać coś na temat Sława, Polanica i podobnych, nawet zagubi się lista uczestników na dane spotkanie.

Jest jeszcze sporo czasu a ja chce przygotować temat Polanica z opisem kempingu, atrakcji Kotliny Kłodzkiej tzn. miejsc do zwiedzania, tras dla chcących połazić po górach i innych.

Skoro założyłeś ten temat w pierwszym ( jest to dobry pomysł :klnie: ) zrobisz odnośniki do danego spotkania i tak dla przykładu już możesz zrobić odnośnik do spotkania " Karkonoski Rajd Karawaningowy w Jeleniej Górze"

Jak opracuje temat spotkania w Polanicy założę nowy temat , a Ty zrobisz w pierwszym poście odnośnik i tak będziemy mieć kalendarz imprez na 2010 rok i każdy będzie mógł coś dla siebie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opracuje temat spotkania w Polanicy założę nowy temat , a Ty zrobisz w pierwszym poście odnośnik i tak będziemy mieć kalendarz imprez na 2010 rok i każdy będzie mógł coś dla siebie wybrać.

_________________

 

O to mi chodziło ,żeby Twoj temat nie zaginął ( i nie zasmiecał)w postach Mazury , tu chciałem umiescic wstepny kalendarz i oczywiscie reszta była by rozwinięta w osobnych -konkretnych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Zlot Karawaning.pl - 1 weekend maja

2. Spotkanie w Sławie - 3 weekend maja

 

Jeśli dobrze zrozumiałem to kolejny VII Zlot ma się odbyć w Sławie. Pytanie brzmi: czy zatem jest sens organizowania spotkania w 3 weekend maja w tym samym miejscu ?

 

Wiem, że to jeszcze odległe czasy ale tak pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, w Nieborowie to samo pytanie zadałem 100-pce i Kitkowi i jednak postanowiliśmy , że to spotkanie odbędzie się - to ma być co roku w jednym miejscu i w podobnym terminie, drugi lub trzeci weekend maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spotkanie odbędzie się - to ma być co roku w jednym miejscu i w podobnym terminie.

Jeśli o mnie chodzi to nie ma problemu bo miejsce jest rewelacyjne. A i przyczepy nie trzeba ciągać w te i na zad :bukiet:

Wczoraj byłem przejazdem w Sławie i musiałem wjechać chociaż na chwilę na kemping. Cisza, spokój... jak to po sezonie. Tylko dwie przyczepy i namiot z turystami z Niemiec.

post-96918-imported-357df821-7345-43a9-a4ad-9fa13c9a3da8_thumb.jpg

post-96918-imported-15cfe9ac-5499-4549-bea3-852fa1184db3_thumb.jpg

post-96918-imported-4e277def-613f-4d08-bbbc-c9f79e2895c0_thumb.jpg

post-96918-imported-c9c79d7e-8328-4250-9d52-28a6a4425432_thumb.jpg

post-96918-imported-8a7fcc7f-e1fe-4d1e-9629-56f04bf31930_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zloty w tym samym miejscu i tym samym miesiącu ??? ,

 

to chyba pomyłka.

Tak. W jednym miejscu, w odstępie dwóch tygodni.

Pierwszy Zlot to spotkanie ogólnopolskie natomiast drugi to spotkanie cykliczne, które już trzeci raz odbędzie się w Sławie. Nie ma mowy o pomyłce :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.