Skocz do zawartości

Przyczepa DMC 1200 kg


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Poszukujemy z żoną przyczepy o DMC maksymalnie 1245 kg. Zależy nam, żeby przyczepa była wygodna dla 4 osób. Najbardziej odpowiada nam układ 1 łóżko łączone po rozłożeniu stolika + 2 osobne łóżka w drugiej części przyczepy. Akceptowalny jest też układ 2 łóżka rozkładane o szer. min. 135-140 cm. Niestety większość ofert na które się natkneliśmy to przyczepy przekraczające DMC 1245 kg :)

 

Macie jakieś sugestie co do marek i modeli przyczep spełniających nasze oczekiwania ?

Może akurat przyczepa, której jesteście posiadaczem spełnia nasze oczekiwania i możecie coś na ten temat skrobnąć ?

 

Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc i opinie.

 

Jacekwwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Poszukujemy z żoną przyczepy o DMC maksymalnie 1245 kg. Zależy nam, żeby przyczepa była wygodna dla 4 osób. Najbardziej odpowiada nam układ 1 łóżko łączone po rozłożeniu stolika + 2 osobne łóżka w drugiej części przyczepy. Akceptowalny jest też układ 2 łóżka rozkładane o szer. min. 135-140 cm. Niestety większość ofert na które się natkneliśmy to przyczepy przekraczające DMC 1245 kg :)

 

Macie jakieś sugestie co do marek i modeli przyczep spełniających nasze oczekiwania ?

Może akurat przyczepa, której jesteście posiadaczem spełnia nasze oczekiwania i możecie coś na ten temat skrobnąć ?

 

Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc i opinie.

 

Jacekwwa

 

Sporo przyczep mieści się w dmc 1200 , ja osobiście jestem zwolennikiem angoli , i proszę bardzo

http://allegro.pl/item708746098_duzy_lunar_5os_2sypialnie_raty_dowoz.html

 

zresztą zaglądaj czasami do tego sprzedawcy na stronę, miewa ciekawe oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

Najdalej w piątek jadę oglądać przyczepy. Poniżej zamieszczam linki do ogłoszeń.

Może coś na chłodno podpowiecie. Może szkoda mojego czasu. Może coś umknęło mojej uwadze ??

 

Z góry dziękuję za pomoc.

typ nr 1:

http://moto.allegro.pl/item711944435_burstner_ventana_typ_455_ts_rok_2001.html

typ nr 2:

http://moto.allegro.pl/item716764302_hobby_440_exclusive_1997_nowy_przeds_dorema.html

 

Pozdrawiam

 

Jacekwwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam :-) ale sprawdź u sprzedawcy czy jego "waga całkowita" to to samo co DMC, bo jeżeli nie to możesz się zdziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlugo koles ma te przyczepe ze cokolwiek moze o niej powiedziec

 

i tu jest problem.

 

Przeglądając oferty zakończone odkryłem, że na początku sierpnia ta sama przyczepa była na allegro do sprzedania przez innego gościa, który był jej użytkownikiem od paru lat.

Ten kupił i twierdzi, że pojechał na wakacje z rodziną a teraz sprzedaje i że robi tak co roku (mało to przekonujące)

 

Wg mnie sa 2 opcje:

 

1. Dostał dobrą cenę od poprzedniego właściciela (na Allegro była o kilkaset złotych tańsza) i chce zarobić

2. Przyczepa ma jakiś poważny feler nie do sprawdzenia od ręki.

 

Tak czy inaczej chyba sobie odpuszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekwwa, najprawdopodobniej to punkt 2 , bo kto kupuje i sprzedaje po sezonie dobrą przyczepę , po co te kłopoty skoro budka w sezonie się sprawdziła i za rok kupować inną niepewną - też bym odpuścił pewnie jakiś feler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.