Skocz do zawartości

Abi Jubilee Equerry 1995R.


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po krótkiej przerwie spowodowanej poszukiwaniami nowego domu( większego ).

Tak więc po ponad 30 dniowych poszukiwaniach ta jedyna została znaleziona w Gdańsku i jest to przyczepa angielska marki ABI JUBILEE EQUERRY 1995 ( salonka) o długości 6m, i szerokości 2.20 m. Dwa dni temu udało mi się ja przyciągnąc do domku i w dniu wczorajszym przeszła pozytywnie bardzo swój pierwszy przegląd w Polsce..., oraz została zarejestrowana otrzymując bardzo fajny numer tablicy.

Przyczepa ma duże łózko na 3 osoby w przedniej części przyczepy, kuchnię ze zlewozmywakiem oraz suszarką, piec gazowy na 4 palniki, piekarnik, i podgrzewacz ... kupe półeczek , szafeczek itp zakamarków( Madzia będzia miała gdzie chować bambetle :-] w tylnej zaś części jest na całą szerokości duża szafa, oraz łazienka wraz z prysznicem i WC kasetowe . W przyczepie niestety nie ma przedsionka , ale przy tak duzych rozmiarach póki co uzgodniliśmy z Madzia ze kupujemy daszek i będzie OK. Oczywiście jest bojler gazowy do podgrzewania wody do mycia naczyń i kąpieli pod prysznicem...,ogrzewanie CARVER FANMASTER z rozprowadzeniem po całej przyczepie, moskitiery i żaluzje w każdym oknie.

 

Nie obyło sie bez przygód podczas powrotu z Gdańska , ale o tym może pózniej.

 

Pozdziękować w tym miejscu chce kilku osobom...które pomogły w poszukiwaniach ( Piotrek ) :jump::ok: i Anecie za ( żonie - Piotra) za cierpliwość , mojemu teściowi Janiowi za to że pojechał ze mna do Gdańska i nie pozwalał zasnąć podczas drogi , w końcu serdecznemu koledze Zbyszkowi( Lepciakowi) za ciągły dozór przyczepy podczas oględzin przed i po zakupie oraz wszelką pomoc techniczna przy wyjezdzie z Gdańska. :jump::ok::jump::ok::?

 

Na koniec mojej żonie Madzi :ok: , bez której nie było by tej przyczepy ...

 

Trase tą Rybnik-Gdańska obróciłem moim esperalem w 24 godz. i myślę że jest to dobry czas... :ok::jesc:

 

 

 

ps. Nie wiem dlaczego , ale nie moge wstawić fotek... :'( :'(

 

Moderatorzy poprosze o przerzucenie tematu w odpowiedni dział - przepraszam za nie uwagę... :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serku!Gratuluję nowego domku.Niech służy jak najlepiej i dobrze się za autem toczy :jump:

 

To w najblizszy weekend próba w Ojcowie???

 

Niestety Adaś , :jump: serków w Ojcowie nie będzie... za mało czasu i brak wolnego u Madzi w szkole... a sam nie pojade... teraz jeszcze holownik nowy i nawet w zimie bede jezdził hehehe :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esperal ma DMC przyczepy 1060 kg a Abi ma 1100 kg więc jest na minusie...( poszukiwania nowego holownika juz trwają za sąsiednia granicą) typy sa rózne ... może cos co zmusi mnie do zrobienia kat. " E" :jump: tego jeszcze nie wiem. :jump:

 

Co do jazdy to dodatkowo miesiąc temu zgazowałem esperala i smiga póki co super... z nowym ogonem daje sobie nadzwyczaj dobrze rade... co mnie zdziwiło... lepiej niż z Niewiadów... z tego wniosek chyba ze polka była dość mocno przeciążona... :jesc: na gierkówce prędkość średnia wszyła mi jakieś 70-100 km/h więc jest ok.

 

Co do fotek to Piotrek ma cos z tym zrobic popołudniu.

 

Póki co czekam na modera który przerzuci temat do innego działu z pojazdami , bo ja przez nie uwage dałem nie w ten dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, moje gratulacje :jump: przyczepka naprawde bogato wyposażona.Podgrzewacz wody na gaz to naprawde wspaniała sprawa.A w środku ten saloon też fajny.

Niech przynosi wiele frajdy z użytkowania.

A kierownice tzn.drzwi będziesz przekładał na europejskie kempingi ? :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej niż z Niewiadów... z tego wniosek chyba ze polka była dość mocno przeciążona...

 

SEREK , to co miałeś w Bieszczadach to i w TIR-a ciężko by spakować :jump:

Tak bez racji śrub nie gubiłeś

No a tej nowej żona nie pozwoli traktować jak bagażówki

No i oczywiście GRATULACJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu dzieki...hehehe oj juz nie Madzia juz ma wizje jak ja upiększy w srodku...w sobote wszystko idzie do prania...ale z głową, co by sie nie okazało po wyjęciu z pralki ,ze sie zrobiło na niewiadówkę...heheh :jump:

 

Przedsionke już zamówiony w Angli :jump: sie szuka :ok: hehe wiec i może na majowy zlot juz będzie ... zobaczymy .

 

Póki co szukam wytwórcy daszka do mojej angielki co by w deszczową pogodę, dało sie posiedzieć na świeżym powietrzu...

 

Ps jak dobrze pamiętam to Michał ( Szary ) miał dostęp do takiej osoby... :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.