Skocz do zawartości

Kempingi na Mazurach


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie proste - jakie polecacie kempingi na Mazurach, oczywiście w wersji przygotowanej pod dzieci. Królewska Sosna - to już wiem. Inne propozycje? Będę wdzięczny za pomoc ponieważ w tym roku planuję złamać odwieczną zasadę (wakacje tylko na południu Europy) i zostać w naszym kraju. Aha! Pytanie dotyczy wakacji letnich a nie zimowych :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem napisać o Bogaczewie ale Tomek mnie wyprzedził. Jest też takie małe rodzinne pole przy pensjonacie Kozak w Maradkach koło Mrągowa byłem osobiście w Pensjonacie jak jeszcze nie mieliśmy przyczepy ale naprawdę bardzo nam się podobało, ceny również przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barwol, zależy czego oczekujesz.

 

Ja Mazury znam od strony wody. Jest jedno miejsce szczególne, jeszcze bez tłoku ale w pobliżu cywilizacji. Gdybym miał wybrać się z przyczepą na kilka dni to pewnie tam właśnie bym pojechał :

http://www.mazury-wieczorek.pl/

 

Nie jest to typowy camping, ale takie pomieszanie przystani z campingiem i agroturystyką. Właściciel jest w porządku, przynajmniej w stosunku do żeglarzy :piwko:

:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod dzieci dobrym kempingiem jest Wejsunek:

http://www.wejsunek.pl/

 

Ładna plaża, plac zabaw, zadbany teren. Ale ma dwa minusy - ceny niezbyt atrakcyjne i płatny oddzielnie prysznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać o Bogaczewie ale Tomek mnie wyprzedził. Jest też takie małe rodzinne pole przy pensjonacie Kozak w Maradkach koło Mrągowa byłem osobiście w Pensjonacie jak jeszcze nie mieliśmy przyczepy ale naprawdę bardzo nam się podobało, ceny również przystępne.

 

A masz jakieś zdjęcia z tego kempingu? Jakieś www? Nic nie mogę znaleźć.

 

[ Dodano: Sro 20 Sty, 2010 08:28 ]

barwol, zależy czego oczekujesz.

 

Żeglarz ze mnie zerowy (za to podróżnik endurowiec całkowicie zakręcony :piwko: ). Szukam fajnego, ładnego i cichego kemingu nad wodą. Wersja - wszystko pod dzieci i rowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary 11 a jak z wędkowaniem na tym kempingu Wejsunek

 

Kitek, bij zabij nie pamiętam szczegułów a pytałem. Na pewno się da. Nawet z wypożyczonej łódki, czy pomostu. Ale nie pamiętam na jakich zasadach. Widelec może pamięta bo też był nad tym jeziorkiem i chyba ktoś z tego towarzystwa wędkował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec może pamięta bo też był nad tym jeziorkiem i chyba ktoś z tego towarzystwa wędkował?

 

:piwko: zaraz pewnie nakrzyczycie na mnie - no coz pomoczylem i ja kija troche a wygladalo to tak ze wzialem wedke poszedlem na pomost i zarzucilem - i to by bylo na tyle jezeli chodzi o zasade ktora tam zastosowalem

zaznaczam tylko ze ja nie bylem na kempingu a na prywatnej polanie/lace i robilem to na wlasna odpowiedzialnosc

chociaz teraz kojarze ze Adal75 cos wspominala tutaj na forum ze mozna wykupic jakies zezwolenia tam na miejscu

 

 

Jeszcze jedno- jak najbardziej można jechać z czworonogami, mozna pływać pontonem lub łódką z niedużym silnikiem i łowic ryby wykupując za grosze pozwolenia. Zresztą przez tyle lat jak tam jeździmy nikt nas nie sprawdzał.

 

 

wiecej tutaj

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.