Skocz do zawartości

abi nightstar (abey) oraz chariot CX2


macieku

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już troszkę czasu na forum ale jakoś nigdy nie chciało mi się wykonać wpisu w sprzęcie ..... no i przyszedł ten dzień :-)

Wszystko zaczęło się od namiotówki NE-cośtam niby polska a jednak produkcji śp NRD ciąganej za maluchem a następnie za "dużym kwiatem". Zdjęć chwilowo nie mogę znaleźć ale z Rodzicami 25 lat temu kawałek świata zjechałem.

Później była turystyczna kajakowa plus różne namioty (kolejność fotek przypadkowa) ; woziłem na tej przyczepce rożne wynalazki:

P5260682.JPG

A teraz za innym autem (nie moim)

P5260730.JPG

P1030225.JPG

P7201215.JPG

czasami na tej cycepce dało się nawet piwko wypić (powyżej)

P1030481.JPG

czasami ją ciągałem różnymi autami (powyżej)

Następną (obfotografowaną) cycepką była (i jest) przyczepka dla dzieci rowerowa CX2:

Jak ją kuopowałem to sporo zaryzykowałem bo kupiłem na dwa dzieciaki (a wtedy nic nie było jeszcze przesądzone) ale okazało się że miałem nosa :-)

cx1.jpg

komplet zdjęć "fabrycznych" tutaj

fotki "z reala":

P7073034.JPG

nie zawsze byłą ciągana za rowerem

P7093037.JPG

P1070981.JPG

Na poniższym zdjęciu mam tez fotelik bo przecież w RP "nie można przewozić ludności w przyczepach" więc fotelik dla młodego awaryjnie gdybym trafił debili z drogówki:-(

P1070983.JPG

A tutaj wózek/cycepka przyjechała w bagażniku (trzeba mieć niebanalny bagażnik)

P1070994.JPG

Następnie kupiłem campinga:

20090508%28002%29.jpg

20090508%28003%29.jpg

Opis i aktualne fotki później bo chwilowo mam dosyć pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś więcej na jej temat

Się robi :

Długość 550 w środku . Przód (na haku) dwie kanapki rozkładane w łózko 180x200. Pomiędzy nimi klasycznie stolik który można zgrabnie schować w kibelku. P1130178.JPG

Z tyłu podobnie dwie kanapki rozkładane w łóżko o 130x200. pomiedzy kanapkami stoliczek. Tylna sypialnia zamyka się ruchoma ścianką.

P1130180.JPG

Poza tym klasycznie jak w europejskim angolu: kuchenka 3 palnikowa, piekarnik zwany podgrzewaczem do pizzy. mała lodówka gaz/12/220 oraz zlewozmywak.

P1130182.JPG

Kibelek kasetowy opróżniany z zewnątrz i składana umywalka nad kiblem. W zasadzie można by z tego zrobić prysznic jak uda mi się gdzieś dostać zasłonkę prysznicową z innej przyczepy tudzież kampera.

P1130183.JPG

P1130185.JPG

Ogrzewanie kocioł co Primusa :-)

P1130190.JPG

W związku z tym grzejniczki jak w układzie co:

P1130187.JPG

Ten sam kosmiczny kocioł zasila bojler który widać na powyższym zdjęciu :-)

Razem z budą nabyłem przedsionek o niebanalnej głębokości 3,5 metra; niby fajny ale rozkładanie to niezła operacja.

P1100856.JPG

 

Z danych ogólnych: wersja 4 kołowa (widać na zdjęciach) zbiornik wody 50 litrów. 2 akumulatory (jeden do pieca drugi do światła pompki wody i tv dzieci). MW coś 1100 kg DMC 1500 czyli niestety zestaw mieści się 3500 tylko przy kilku holownikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no fajna przyczepka i to ogrzewanie. :ok:

piekarnik zwany podgrzewaczem do pizzy

Małe sprostowanie kolego:

Piekarnik i podgrzewacz do pizzy (gril gazowy) to dwie różne rzeczy. Ze zdjęć widać że posiadasz tylko piekarnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzewacz do pizzy (gril gazowy)

to jest gril gazowy (w głębi po lewej, nie mam lepszego zdjęcia tak na szybko):

P7050628.JPG

lub fota "fabryczna":

664afbcfa8d291fce06852438c5cfed3.jpg&maxwidth=200

 

a jak w takim razie wygląda pogrzewacz do pizzy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekarnik

Nieeeee no jasne ......... sam powinienem na to wpaść :-)

 

[ Dodano: Nie 21 Lut, 2010 17:55 ]

kawał wagonu.Ale o dziwo masa własna nie jest wysoka,jak na dwuosiówkę.Dziwne że masz ogrzewanie Primusa ,a nie Trumy czy Carvera

Bardzo chciałem dwuosiówkę bo nauczony doświadczeniem lawet wydawalo mi się że dwuosiowa będzie lepiej jechać za autem. Okazuje się że błądziłem bo nie wziąłem pod uwagę że koła są małe (14') i dla jazdy nie ma większego znaczenia czy są 2 czy cztery. O wiele lepiej jedzie się przyczepą z jedną osią ale na dużych i szerokich kołach.

A ogrzewanie na kotle CO to w sumie standard w tych troszkę bardziej wypasionych ABI; Ela NoemiS/Plastelinka i kilka innych osób na forum też ma takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.