Skocz do zawartości

VII Zbiegowisko Południowców - Powitanie wiosny


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji warunków pogodowych VI Zbiegowisko Południowców odbyło się w trybie awaryjnym. W terminie 9-11 kwietnia 2010 r. odbedzie się VII Zbiegowsko Południowców pod hasłem "powitanie wiosny".

 

Serdecznie zapraszamy chętnych do zapisywania się:

 

Lista chętnych karawaning.pl:

1. track222 - 3 osoby

2. trafko – 3 osoby

3. darek126N - 3 osoby

4. zundapp600 - 2 osoby

5. tadek1 - 2 osoby

6. mesert - 2 osoby

7. szwagier trafka - 1 osoba zrezygnował

8. serek - 3 osoby (zrezygnował)

9. piotr59 - 2 osoby

10. tomo ns - 2 osoby

11. Janusz s - 1 osoba

12. baca - 6 osób

13. bizon - 4 osoby

14. marmatjul - 5 osób

15. Jasiek - 2 osoby

 

Aktualnie jest zapisanych (karawaning.pl) 13 załóg:

- 25 osób dorosłych

- 12 młodzieży (starszej i młodszej)

 

 

Lista chętnych camperteam.pl:

1. marko - 3 osoby

2. maluch - 2 osoby

3. zbychu - 2 osoby

 

Aktualnie jest zapisanych (camperteam.pl) 3 załogi:

- 6 osób dorosłych

- 1 młodzieży (starszej i młodszej)

 

 

 

Plan VII Zbiegowiska Południowców:

piątek 9 kwietnia 2010 r. przyjazd załóg, wieczorem wspólny posiłek (bigos a’la Ryszard i duszonki a’la Trafko), nocne polaków rozmowy, biesiadowanie przy ognisku

sobota 10 kwietnia 2010 r. przed południem rozruch, śniadanie we własnym zakresie, (do wyboru: wspólny spacer do Czerwonego Klasztoru, wyjście na Trzy Korony, spływ Dunajcem), następnie wspólne gotowanie żurku z wkładką - konsumpcja, wieczorem nocne polaków rozmowy, biesiadowanie przy ognisku,

niedziela 11 kwietnia 2010 r. przed południem wspólne śniadanie (mega jajecznica), wyjazd do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kochani z wiadomych Wam przyczyn niestety zgłaszam nieobecność ;)beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

 

Rysiu wybacz ;);) Hej me Bałtyckie morze woła oj woła :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ;) Serki będą testować ABI na Niedzicy ... odrazu mówie jak nie przyjade , macie mnie prawo ...:ok:;);)

 

Musze się jakoś wkupić w Wasze łaski :calus:;);) za te moje niewypały w spotkaniach z Wami ...

 

Mogę przyjechać ??? :ok:;):blagac:

 

:ok:;):look:;):hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cepka poczeka chyba na do połowy maja

 

Przyjedz do ojcowa to się ją przewietrzy, wypróbuje, obejrzy ;):look:

 

wiesz że chyba wymyślę coś w kwietniu :-]

myślałem nawet żeby na Wielkanoc gdzieś pojechać ;) ,

ale żonka powiedziała nie - Szymek jeszcze za mały na całodzienne wietrzenie w takich temp,

a jechać żeby siedzieć w cepce ... trochę bez sensu

może przetarty szlak - Pieniny sromowce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne!!!

 

Przed momentem dzwoniłem do właściciela pola namiotowego http://www.laskowscy.fc.pl/index.html . Opłaty maja małe, ponadto co najważniejsze, można palić ognisko maja do tego przygotowane miejsce i drzewo. Do spływu Dunajcem jest około 3 km. http://www.flisacy.com.pl/ , odległość od Polany Sosny w Niedzicy to 7 km.

 

Co myślicie o tym miejscu? Gdybyśmy chcieli przyjechać to otworzą dla nas wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem dzwoniłem do właściciela pola namiotowego http://www.laskowscy.fc.pl/index.html . Opłaty maja małe, ponadto co najważniejsze, można palić ognisko maja do tego przygotowane miejsce i drzewo. Do spływu Dunajcem jest około 3 km. http://www.flisacy.com.pl/cennik_prn.php, odległość od Polany Sosny w Niedzicy to 7 km.

 

Co myślicie o tym miejscu?

 

pytałeś o termin kwietniowy ? bo na www piszą że pole czynne od końca kwietnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.