Skocz do zawartości

Ambre czy Przymorzu


Luukkee

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższy pogodny :) weekend zamierzam wybrać się do Łeby. Mój wybór padł na te dwa campingi. Proszę kolegów o pomoc przy wyborze. Przeglądałem stare wątki na forum, zdania są podzielone :) . Jeżeli można prosić o zdjęcia, może one pomogą, bo strony internetowe obydwu campingów nie "rozpieszczają" informacjami :) .

Obydwa pola mają przyłącza ściekowe? Jak wyglądają place zabaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja wybrałbym Ambre jest ładniejsza bardziej zadbana i naprawdę wszystko jest na najwyższym poziomie ale chyba jest droższa od Przymorza. :)

 

Jeśli chodzi o Łebę to poleciłbym jeszcze Camping Morski ładny duży podobny standard co Ambra blisko morza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko dotyczące Ambre jak sie rezerwuje miejsce na lipiec sierpień

 

Musisz zadzwonić. http://ambre.leba.info/kontakt

 

Plaża nieco węższa niż po stronie Intercampu, ale za to im dalej w stronę Dębek tym puściej. A przy Intercampie, z tego co pamiętam zawsze mnóstwo ludzi się kręci (ścieżka na ruchome wydmy), no i masowe imprezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rezerwuje się na tel czy trzeba wpłacać zaliczkę ?

 

hmmm a co to za róźnica? (rezerwuje sie telefonicznie)

 

[ Dodano: Pon 14 Cze, 2010 22:34 ]

W weekend byłem w Łebie. Przyczepka już stoi :) Za tydzień wyjazd na urlopik :)

Niżej parę foto z kempingu.

post-138924-imported-90b60d78-7b41-4996-ab72-b1e00de74cd5_thumb.jpg

post-138924-imported-3bb41f94-bf2a-4b8b-9880-57161e956cb1_thumb.jpg

post-138924-imported-47ca752e-c1b6-424c-8094-6830f2953d8f_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

co do rezerwacji... robilem przez tel i nie placilem zaliczki... i jeszcze dla swietego spokoju wieczorem przed wyjazdem zadzonilem ze napewno bede nastepnego dnia...

na kempie bylo bardzo duzo ludzi,, wszystkie parcele na cepki zajete - nawet namioty byly rozlozone bezposrednio przy sciezkach... a jednak nie bylo problemu z rezerwacjami

kilka stopklatek z filmu

post-728-0-66647200-1299008793_thumb.jpg

post-728-0-05730300-1299008802_thumb.jpg

post-728-0-72403100-1299008815_thumb.jpg

post-728-0-26092100-1299008826_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie /i Panie/ nie gniewajcie się, ale jak widzę takie zdjęcia to zastanawiam się jak można wypoczywać w takiej ciasnocie :sex:

 

dlatego lepiej sobie "zaklepac box'a" na skraju aby nie miec wicieczek pod oknami...

 

druga sprawa ze przy wjezdzaniu i wyjezdzaniu z kempingu trzeba poinformowac innych ze sie bedzie wyjezdzalo, bo pobyt w nieplanowany sposob moze wydluzyc sie o kilka godzin... :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.