Skocz do zawartości

Prasowanki z logo forum


Jawor_ki

Rekomendowane odpowiedzi

może jest ktoś na forum kto mógłby wykonać / zamówić dla nas - a przede wszystkim dla naszych pociech prasowanki z logo forum? :hmm::hmm:

Dzieciaczki brudzą i moczą się tak szybko,że powinniśmy kupić im kilka koszulek polo na zmianę :hmm: aby wyglądały forumow :niewiem:

Myślę,że takie prasowanki nie byłyby drogie i każdy z nas kupiłby kilka sztuk aby uzupełnić naszą jasno-błękitną garderobę :hop1:

 

zloty ,spoty i spotkania plenerowe zazwyczaj trwają 3-4 dni więc w zasadzie reprezentacyjnie możemy wyglądać tylko pierwszego dnia :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jest ktoś na forum kto mógłby wykonać / zamówić dla nas - a przede wszystkim dla naszych pociech prasowanki z logo forum?

 

Myślę, że ktoś taki się znajdzie :bukiet:

 

Koszt jednej naklejki o szerokości 235 mm to ok 6 zł, plus koszty wysyłki.

Muszę jeszcze zweryfikować ceny folii.

 

Jeżeli będzie kilka osób chętnych mogę zająć się tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest zainteresowanie tematem.

Dzisiaj już nie dam rady, ale jutro z rana ( :bukiet::jump: ) podam parę szczegółów technicznych.

Z czego, w jakiej formie i dlaczego nie wszystko da się zrobić...

 

Jeżeli dogramy wszystko to lista i możemy działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę nieco ostudzić Wasz zapał i przekazać kilka uwag o ograniczeniach technicznych.

 

Naklejki byłyby wykonane z folii termotransferowej, grafika wycinana na ploterze.

Po wycięciu, przed wprasowaniem należy usunąć zbędne fragmenty folii. I tu jest mały problem. Folia podłożowa jest sztywna, folia właściwa, ta która jest wprasowywana jest dośc gruba, 0,2 mm, elastyczna i niestety dość słabo związana z folią podłożową. W trakcie usuwania zbędnej folii niestety niejednokrotnie mogą oderwać się również elementy grafiki, zwłaszcza te drobne, typu literki, kropki. Z tego względu musiałbym wysyłać Wam folię z wyciętą grafiką, ale bez usuwania zbędnych fragmentów folii. Nie mogę wysyłać naklejek np. z oderwaną kropką czy literką. Dodatkowo boję się, że zanim przesyłka dotrze do Was naklejki mogą ulec dalszemu rozczłonkowaniu. Z powyższego powodu nie można również robić naklejek zbyt małych.

 

Wymiar jaki podałem czyli 235 mm szerokości wydaje mi się, że spasuje na duże i małe koszulki. W załączniku koszulka wykonana tą technologią.

 

Czy poradzicie sobie sami z oddzielaniem zbędnej folii? Potrzeba trochę zdolności manualnych, a zwłaszcza cierpliwości. Co z literką czy kropką, która odpadnie? Też nie jest to problem jeżeli od razu wprasowujemy grafikę w koszulkę i nie pogubimy oderwanych elementów. Wystarczy dosłownie odrobina śliny i literka trzyma się folii podłożowej.

 

W załączniku dość wyraźnie widać jak grafika odchodzi od folii podłożowej.

 

Najbardziej uniwersalny kolor, który można by przyjąć to moim zdaniem biały.

Naklejki nie są wieczne, ale dość trwałe. Zakładając, że są to koszulki wyjazdowo zlotowe to wytrzymają długo. Po długim czasie użytkowania i wielu praniach folia może zacząć pękać. Należy prać, a pracować to już obowiązkowo na lewej stronie.

 

I teraz pytanie co Wy na to?

post-140197-imported-bf045cc0-03e8-4c35-9002-a6f3d6ceaa60_thumb.jpg

post-140197-imported-45c9d6e5-c5dd-46d6-9ac0-492b3240ce40_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.