Skocz do zawartości

Spotkanie na wariata :) 28-30 maj 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu podczas pobytu w okolicach Bydgoszczy miałem okazję poznać bardzo sympatycznego pana Piotra który okazał się być kierownikiem pola kempingowego w Chmielnikach ( 15 km od Bydgoszczy w stronę Inowrocławia ) Pojechałem zobaczyć ów kemping i powiem szczerze że miejsce jest godne uwagi.

Plany na weekend były zupełnie inne ale po wczorajszej rozmowie oraz dzisiejszym telefonie od Californii postanowiliśmy nie siedzieć w domu ale podczepić ogonki i zakotwiczyć w nowym miejscu.

 

Opis samego kempingu byłby dość długi wiec jeśli ktoś chciałby zobaczyć zapraszam na wirtualne spacery po 147 ht obszarze Ośrodka Sportowo Rekreacyjnego "Chmielniki"

 

oto link : http://prezentacja.finbyd.pl/

 

Zdjęcia oraz spacer po samym polu kempingowym dostępne są w zakładce quady. Na miejscu są przyłącza prądowe, ciepła woda, prysznice, sala biesiadna, miejsce na ognisko.

Ceny ok 10 zł od przyczepy, 10 zł od osoby i 10 zł od przyłącza prądowego.

Podczas kilkominutowej rozmowy z panem Piotrem nawiązaliśmy na tyle nić przyjaźni, że umowny rabacik 10-20 % na hasło "karawaning.pl" jest do przełknięcia. Na prądzie też nie chce zarobić wiec może spisać licznik od pierwszego przyjeżdżając do momentu wyjazdy i rozliczyć wg zużycia.

Mnie osobiście urzekło zdanie: " jestem luzackim człowiekiem przyjedźcie - oddam wam siebie do dyspozycji - nie zapomnicie tego miejsca".

 

Z uwagi na przystosowanie naszej przyczepy, dwójkę dzieci i choć minimalną potrzebę cywilizacji nie możemy sobie domówić wizyty z :bukiet: w Chmielnikach.

Jeśli ktoś ma ochotę przyjechać zapraszamy serdecznie. Wszelkie namiary na ośrodek są na tej stronie

 

http://prezentacja.finbyd.pl/dojazd.php

 

Jedziemy tam "na wariata" jutro tj 28-30.05.2010 - ( ktoś chętny? zapraszamy )

 

ps.. a no i oczywiscie quady! pan Piotr obiecał oprzygotowac jakąś super ofertę, 10 zł za przejazd. uwierzcie po tym torze jeden wystarczy .. i macie dość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, choć juz poczyniłem pewne przygotowania do wyjazdu "Na dziko" to twoja propozycja przypadła bardziej mojej żonie ze względu na warunki sanitarne, miło nam bedzie się z wami spotkać :bukiet::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio a ja myślałem, że w Chmielnikach to już wszystko podupadło, a tu takie info :jump: .

Mam nadzieję, że opiszecie pobyt, wrażenia. Wygląda to dość zachęcająco. Wreszcie w okolicy mamy porządny kemping. :bukiet: Będzie gdzie zlocik zrobić.

Już Wam zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio ! Zorientuj się ile załóg może maksymalnie przyjąć ten camping ?

Ile mają mocy prądowej w KW i ile skrzynek przyłaczeniowych ? Ogólnie , full informacji o prysznicach , toaletach , możliwości ognisk , zakupu drewna , dostęp do sklepu . Ceny za wynajecie sprzętu wodnego , możliwość wędkowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my juz w domku. Jacku, Basiu :ok:, Krzysiu, Asiu, dziękujemy Wam za wspaniały weekend. Naderwana przepona jakoś się goi ale powiem szczerze dawno się tak nie uśmiałem :ok:

 

Serdeczne dzięki i pozdrowienia.

ps. Rysiu - wszystko spisze i opiszę na forum w najbliższym czasie. Co do wędkowania to na bank można bo wędkarze wypożyczają łódki. Jezioro ma dużą ilość pływającego planktonu po powierzchni a każdy wędkarz wie, że tam gdzie jest plankton są również ryby. Szwagier właściciela wytargał w trakcie naszego pobytu 2 dość duże szczupaczki ale dominująca rybą jest Karp Leszcze Krąp i Sandacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wspaniały weekend spędzony z naszymi przyjaciółmi.Czas spędzony w Chmielnikach bardzo szybko minął a chciałoby się więcej i więcej, ale pozostają niezapomniane wspomnienia z :ok: oberwany brzuch i tęsknota za wspólnym biesiadowaniem i :ok:

[POZDRAWIAMY]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj już nie dałem rady nic napisać lecz dziś to czynię WIELKIE PODZIĘKOWANIA za wspaniały wekend, mnie przepona jeszcze boli :ok: lecz mam nadzieję że na następny spocik będzie już :ok: .

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza była przednia, towarzystwo doborowe, miejscówka super. Mięśnie brzucha po śmiechu pomału się regenerują mimo tego powtórka mile wskazana. Jacku rzadko tu zaglądam ale dzięki za zauważenie jest to bardzo miłe. Lepiej żebyśmy w tak miłym gronie spotykali w realu tak często jak na tych stronach.

Pozdrawiamy z Koalą i do następnego wypadu na wariata :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.